هدر موبایل
1395/04/12 15:00:42
سرویس اقتصادی
رنجبرزاده:

ضرورت برخورد ضربتی با موضوع حقوق های نجومی/مماشات با دریافت کنندگان حقوق های میلیونی نشود

عضو هیات رئیسه مجلس دهم، با تاکید بر ضرورت برخورد ضربتی دولت با حقوق های غیرمتعارف،گفت: برکناری مدیران متخلف در این حوزه اولین گام برای پاسخگویی به مطالبه مردم از مسئولان است.
ضرورت برخورد ضربتی با موضوع حقوق های نجومی/مماشات با دریافت کنندگان حقوق های میلیونی نشود عضو هیات رئیسه مجلس دهم، با تاکید بر ضرورت برخورد ضربتی دولت با حقوق های غیرمتعارف،گفت: برکناری مدیران متخلف در این حوزه اولین گام برای پاسخگویی به مطالبه مردم از مسئولان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107652060537.jpg ضرورت,برخورد,ضربتی,با,موضوع,حقوق,های,نجومی/مماشات,با,دریافت,کنندگان,حقوق,های,میلیونی,نشود Icana

اکبر رنجبرزاده درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با یادآوری استعفای دسته جمعی رئیس(سید صفدر حسینی) و اعضای هیأت عامل صندوق توسعه ملی و موافقت رئیس جمهور با آن،گفت:مطالبه مردم از دولت و سایر مسئولان برخورد ضربتی با چنین حقوق هایی است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه حقوق های غیرمتعارف نگرانی هایی را برای مردم ایجاد کرده است، افزود: وجود چنین فیش های حقوقی میلیونی با عدالت و منطق سازگار نیست.

وی با تاکید براینکه اولین اقدام دولت در برخورد با حقوق های غیرمتعارف تعیین بازه زمانی مشخص برای برخورد با مدیران متخلف در این حوزه است، تصریح کرد: تاخیر در روند قانونی موضوع برخورد با این نوع حقوق ها و همچنین دامنه دار کردن آن ،اعتماد عمومی را جریحه دار می کند.

 

رصد دستگاه ها و ادارات دولتی برای برخورد با حقوق های غیرمتعارف ضروری است

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه رصد تمامی دستگاه ها و همچنین ادارات دولتی برای برخورد با حقوق های غیرمتعارف ضروری است،افزود:حساسیت مجلس درخصوص این نوع حقوق های نجومی تا حصول نتیجه و برخورد قاطع با متخلفان ادامه دارد.

وی با تاکید براینکه برکناری و عزل مدیران متخلف در برخورد با حقوق های میلیونی برای بازگرداندن اموال بیت المال ضروری است، تصریح کرد:دریافت کنندگان حقوق های میلیونی قابل بخشش و گذشت نیستند.

 

مماشات با مدیران متخلف درموضوع  حقوق های غیرمتعارف اعتماد عمومی را خدشه دار می کند

رنجبرزاده تاکید کرد: مماشات با مدیران متخلف در حوزه حقوق های غیرمتعارف اعتماد عمومی را از بین می برد از این رو باید برخورد با این متخلفان به دور از هر نوع سهل گیری صورت بگیرد.

وی ادامه داد: دولت باید در فرصتی کوتاه به شفاف سازی میزان دریافتی مدیران برای مردم اقدام کند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:جدیت در برخورد با فیش های نجومی باید همیشگی باشد تا دوباره شاهد بروز چنین تخلفاتی نباشیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet