هدر موبایل
1395/04/13 11:35:21
سرویس اقتصادی
علی اکبر کریمی:

پذیرش استعفاها درموضوع حقوق های غیرمتعارف ازسوی دولت قابل تقدیر است/دولت باید به موقع اقدام می کرد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت با درخواست استعفای جمعی رئیس و اعضای هیات عامل صندوق توسعه ملی اقدام قابل تقدیری از سوی دولت است البته باید پذیرفت اقدام دیرهنگامی بوده است.
پذیرش استعفاها درموضوع حقوق های غیرمتعارف ازسوی دولت قابل تقدیر است/دولت باید به موقع اقدام می کرد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت با درخواست استعفای جمعی رئیس و اعضای هیات عامل صندوق توسعه ملی اقدام قابل تقدیری از سوی دولت است البته باید پذیرفت اقدام دیرهنگامی بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605101146312033.jpg پذیرش,استعفاها,درموضوع,حقوق,های,غیرمتعارف,ازسوی,دولت,قابل,تقدیر,است/دولت,باید,به,موقع,اقدام,می,کرد Icana

علی اکبرکریمی درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،درباره خبر پذیرش درخواست استعفای جمعی رییس و اعضای هیات عامل صندوق توسعه ملی،گفت:موافقت با درخواست استعفای جمعی رئیس و اعضای هیات عامل صندوق توسعه ملی که درپی دریافت حقوق های غیرمتعارف برخی مدیران انجام شد،اقدام قابل تقدیری ازسوی دولت است؛البته باید پذیرفت اقدام دیرهنگامی بوده است.

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب درمجلس شورای اسلامی،ادامه داد:دولت باید از تکرار پرداخت حقوق های غیرمتعارف جلوگیری کند و باید جدیت بیشتری در رابطه با بازگرداندن پول های که به صورت غیرمتعارف پرداخت شده به بیت المال داشته باشد.

این نماینده مردم درمجلس دهم با بیان اینکه حفظ اعتماد مردم بسیار مهم است،افزود: باید نظام انگیزشی در پرداخت ها بین کارکنان وجود داشته باشد؛البته درهرصورت پرداخت حقوق و مزایا باید بصورت متعارف و عادلانه باشد.

 

تفاوت متعارف و کارشناسی بین کف و سقف پرداخت ها باشد

کریمی،افزود:اگر تفاوتی در پرداخت حقوق و مزایا وجود دارد،باید تفاوت متعارفی و کارشناسی بین کف و سقف پرداخت ها در نظام پرداخت حقوق ومزایا باشد.

 

نباید برخورد با حقوق های غیرمتعارف سیاسی شود/ حمایت کنندگان از مدیران متخلف نیز باید به مردم پاسخگو باشند

وی ادامه داد:اخبار پرداخت حقوق های نجومی به برخی مدیران سازمان ها،مانند شرکت های دولتی،بانک ها و بیمه ها در صورتی که جمعیت قابل توجهی از کشور بیکار است یا بازنشستگان و کارگرانی درجامعه هستند که حقوق پایین و حداقلی دریافت می کنند، تاسف آور است و به ناراحتی مردم منتهی می شود.

کریمی،ادامه داد:مجلس ازدولت انتظار دارد که درخصوص رسیدگی به موضوع حقوق های غیرمتعارف،با قاطعیت و بدون تعارف رسیدگی های لازم و انقلابی را انجام دهد و معرفی کنندگان و حمایت کنندگان از مدیران متخلف نیز باید به افکار عمومی پاسخگو باشند.

عضوکمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید برخورد با حقوق های غیرمتعارف سیاسی شود،یادآور شد: باید به موضوع پرداخت ها در تمامی سازمان ها و قوا رسیدگی و از ناعدالتی جلوگیری شود./     

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet