ایام محرم 1398
1395/04/13 11:26:28
سرویس اقتصادی
ادیانی خبرداد:

تصویب اساسنامه شرکت گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش در کمیسیون انرژی مجلس

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، از بررسی تصویب اساسنامه های شرکت گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش فرآورده های نفتی در کمیسیون انرژی مجلس خبر داد.
تصویب اساسنامه شرکت گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش در کمیسیون انرژی مجلس عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، از بررسی تصویب اساسنامه های شرکت گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش فرآورده های نفتی در کمیسیون انرژی مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607100704460163.jpg تصویب,اساسنامه,شرکت,گاز،,پتروشیمی,و,پالایش,و,پخش,در,کمیسیون,انرژی,مجلس Icana

علی ادیانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اعلام این خبر که تدوین و تصویب اساسنامه شرکت گاز،پتروشیمی و پالایش و پخش فرآورده های نفتی از مهمترین اولویت های کمیسیون انرژی است،گفت:دو قانون "قانون اصلاح قانون نفت "و "قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت"،دولت را مکلف کرده که اساسنامه چهار شرکت اصلی وزارت نفت را به مجلس تقدیم کند.

نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تصویب اساسنامه شرکت ملی نفت در مجلس نهم افزود: با تلاش اعضای کمیسیون درصدد هستیم که اساسنامه شرکت گاز،پتروشیمی و پالایش و پخش فرآورده های نفتی در مجلس دهم تدوین و تصویب شود.

عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه کمیسیون انرژی بر تدوین و انعقاد قراردادهای نوین نفتی که مخالفان و موافقان متعددی داشته نظارت جدی می کند،ادامه داد:تدوین برنامه های کمیسیون  انرژی بر اساس سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری صورت می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet