هدر موبایل
1395/04/18 13:03:23
سرویس اقتصادی
علوی:

دریافت وام های کلان با سود کم توسط برخی مدیران رانت است/ مدیران متخلف باید عزل شوند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، با بیان دریافت وام های کلان با سود کم توسط برخی مدیران رانت است، گفت:مدیران نباید رویه ای را در پیش بگیرند که مردم را نسبت به نظام اسلامی ناامید کنند و در صورت هرگونه تخلف مدیران متخلف باید با آنها برخورد شود.
دریافت وام های کلان با سود کم توسط برخی مدیران رانت است/ مدیران متخلف باید عزل شوند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، با بیان دریافت وام های کلان با سود کم توسط برخی مدیران رانت است، گفت:مدیران نباید رویه ای را در پیش بگیرند که مردم را نسبت به نظام اسلامی ناامید کنند و در صورت هرگونه تخلف مدیران متخلف باید با آنها برخورد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108231099984.jpg دریافت,وام,های,کلان,با,سود,کم,توسط,برخی,مدیران,رانت,است/,مدیران,متخلف,باید,عزل,شوند Icana

محسن علوی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه مدیران دریافت کننده حقوق های غیرمتعارف فراموش کرده اند که از بطن مردم برخاسته اند، گفت:این مدیران باید به اصل خود بازگشته و با خودنظارتی از ایجاد آسیب در جامعه و سلب اعتماد به نظام جلوگیری کنند.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی،با اشاره به دریافت وام های کلان با سود کم توسط برخی مدیران، افزود:وام ها و تسهیلات کلان باید به بخش تولید تزریق شود و پرداخت وام به اشخاص حقیقی معنایی ندارد و به جای آن باید این تسهیلات به اشخاص حقوقی و شرکت های تولیدی و واسطه ای پرداخت شود.

هدر رفت بسیاری از منابع کشوربه دلیل پرداخت شدن به افراد حقیقی که توان بازپرداخت نداشته اند

علوی با بیان اینکه نظارت مجلس، دیوان محاسبات، سازمان بازرسی ثانویه است و افراد در پست های مختلف باید به خودنظارتی عمل کنند، ادامه داد:سیستم بانکداری کشور اشتباه است و بسیاری از منابع کشوربه دلیل پرداخت شدن به افراد حقیقی که توان بازپرداخت نداشته هدر رفته است و به جای اینکه این منابع جهت ایجاد اشتغال به سمت تولید حرکت کند، به سوی امور تورم زا حرکت کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دریافت وام های کلان با سود کم توسط برخی مدیران رانت است، یادآور شد:حفظ نظام اسلامی از واجبات است، لذا مدیران نباید رویه ای را در پیش بگیرند که مردم را نسبت به نظام اسلامی ناامید کنند و در صورت هرگونه تخلف مدیران متخلف باید عزل شده و با آنها برخورد شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet