هدر موبایل
1395/04/15 10:36:23
سرویس اقتصادی
چنارانی:

ناظران اهمال کننده در پرداخت های غیرمتعارف باید پاسخگو باشند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه ناظران اهمال کننده در پرداخت های غیرمتعارف باید پاسخگو باشند، گفت:بازگشت بیت المال به خزانه یا عزل مدیران از پست ها قانع کننده نیست و باید برخورد قاطعی با این افراد صورت گیرد.
ناظران اهمال کننده در پرداخت های غیرمتعارف باید پاسخگو باشند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه ناظران اهمال کننده در پرداخت های غیرمتعارف باید پاسخگو باشند، گفت:بازگشت بیت المال به خزانه یا عزل مدیران از پست ها قانع کننده نیست و باید برخورد قاطعی با این افراد صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109271126823.jpg ناظران,اهمال,کننده,در,پرداخت,های,غیرمتعارف,باید,پاسخگو,باشند Icana

هاجر چنارانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه مردم نسبت به فسادهای اداری و دریافتی های غیرمتعارف برخی مدیران نگران هستند، گفت:این مدیران متخلف تعداد بسیار اندکی از هزاران مدیر کشور بودند، لذا نباید با عمل گروهی اندک تمامی مسئولان زیر سوال بروند.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه با مسئولان خیانتکار برخورد می شود، افزود:بازگشت بیت المال به خزانه یا عزل مدیران از پست ها قانع کننده نیست و باید برخورد قاطعی با این افراد صورت گیرد، که در غیر اینصورت این افراد قارچ گونه در سراسر کشور رشد می کنند.

باید با تمام کسانی که از راس در این اختلاس ها و پرداخت های نجومی دست داشته و دخالت داشته اند، برخورد شود

چنارانی با بیان اینکه روزانه در سراسر کشور اختلاس گران ظهور و نمو می کنند، ادامه داد:باید با تمام کسانی که از راس در این اختلاس ها و پرداخت های نجومی دست داشته و دخالت داشته اند، برخورد شود و علاوه بر افرادی که مستقیما نقش داشته اند، باید تمامی افراد و ناظران که نقش بازرسی در این زمینه دارند، پاسخگو باشند و حکمی برای این افراد در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه با پرداخت حقوق های بالا به برخی مدیران در جامعه یاس و ناامیدی ایجاد می‌کند، یادآور شد:با پرداخت چنین حقوق هایی بهره وری نیروی کار به شدت کاهش می یابد و انگیزه کارکنان برای انجام کارهای مولد کم می شود.

مجلس با جدیت و با استفاده از بازوهای نظارتی خود این پرونده را تا زمان رسیدن به نتیجه پیگیری می کند

چنارانی با اشاره به اینکه گروهی که به دستور دکتر لاریجانی تشکیل شده ابعاد مختلف حقوق های نجومی را بررسی می کند،ادامه داد:با مشخص شدن ابعاد مختلف موضوع مجلس با متخلفان و تساهل کنندگان که میدان را برای این افراد باز گذاشته اند، برخورد می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و ساست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مجلس با جدیت و با استفاده از بازوهای نظارتی خود این پرونده را تا زمان رسیدن به نتیجه و برخورد با مدیران متخلف پیگیری خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet