هدر موبایل
1395/04/20 15:34:16
سرویس اقتصادی
احمدی مطرح کرد:

واردات خودروهای ژاپنی؛در اما و اگر انتقال تکنولوژی تا ارائه خدمات پس از فروش

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس ،با بیان اینکه خودروسازهای ژاپنی باید با سرمایه گذاری در ایران اقدام به تولید مشترک کنند،گفت: با توجه به افزایش تعداد خودروهای ژاپنی درکشور تعداد نمایندگی خدمات پس از فروش برای ارائه خدمات نیز باید افزایش یابد.
واردات خودروهای ژاپنی؛در اما و اگر انتقال تکنولوژی تا ارائه خدمات پس از فروش عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس ،با بیان اینکه خودروسازهای ژاپنی باید با سرمایه گذاری در ایران اقدام به تولید مشترک کنند،گفت: با توجه به افزایش تعداد خودروهای ژاپنی درکشور تعداد نمایندگی خدمات پس از فروش برای ارائه خدمات نیز باید افزایش یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108555730563.jpg واردات,خودروهای,ژاپنی؛در,اما,و,اگر,انتقال,تکنولوژی,تا,ارائه,خدمات,پس,از,فروش Icana

فریدون احمدی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به افزایش واردات خودروهای ژاپنی به کشور،گفت:با توجه به اینکه فیتیله تحریم مقداری پایین کشیده ایران نباید به بازار مصرفی کالاهای خارجی  تبدیل شود؛واردات باید همراه با انتقال تکنولوژی و دانش فنی باشد.

نماینده مردم زنجان و طارم درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه خودروسازهای ژاپنی باید با سرمایه گذاری درایران اقدام به تولید مشترک کنند،افزود:خودروهای ژاپنی از کیفیت مناسبی برخوردار هستند و همکاری خودروسازان داخلی با شرکت هایی همانند تویوتا قطعا به افزایش کیفیت خودروهای ایرانی می انجامد.

خودروی وارداتی خودروی وارداتی3406759/9/2013 2:59:58 PMhttp://media.icana.ir/Image/2013/09/46530_Thum.jpg
خودروی وارداتی

 

تعداد نمایندگی خدمات پس از فروش هرخودرو بستگی به تعداد خودروهای وارداتی دارد

احمدی با تاکید براینکه درتمام دنیا خدمات پس از فروش یکی از آیتم‌های مهم برای هر کالای تولیدی محسوب می‌شود،ادامه داد: یکی از الزاماتی که درکشورها برای خودروهای تولیدی وجود دارد،داشتن شبکه خدمات پس از فروش برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان است.

وی با بیان اینکه تعداد نمایندگی خدمات پس از فروش بستگی به تعداد خودروهای وارداتی دارد،یادآور شد:با توجه به افزایش تعداد خودروهای ژاپنی درکشور تعداد نمایندگی خدمات پس از فروش برای ارائه خدمات نیز باید افزایش یابد و به طورکلی وضعیت ارائه خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی باید ارتقاء پیدا کند.

 

در برخی از خودروهای وارداتی حتی قطعات یدکی مصرفی نیز به سختی یافت می‌شود

احمدی با اشاره به اینکه دربرخی از برندهای خودروهای وارداتی حتی قطعات یدکی مصرفی نیز به سختی یافت می‌شود،افزود:‌دراین موارد صاحب خودرو پس از خرابی آن ناچار به مراجعه به تعمیرگاه‌های متفرقه است،که این موضوع سرگردانی و نارضایتی مصرف‌کنندگان را به دنبال دارد.

عضوهیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه نظام تعرفه ای کشور قیمت خودروهای خارجی را افزایش می دهد،تصریح کرد:به منظور حمایت از تولیدداخلی معادل قیمت خودرو عوارض و تعرفه وضع می شود،که درهر حال این نوع حمایت محل بحث است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet