هدر موبایل
1395/04/05 09:56:00
سرویس کمیته پدافند غیر عامل قوه مقننه

ایجاد مرکز فرماندهی جنگ سایبری زیرزمینی توسط اسرائیل

به گزارش یک روزنامه صهیونیستی ارتش اسرائیل در حال تکمیل مراحل ساخت مرکز اصلی کنترل یگان جنگ سایبری است که مسئولیت حمایت از شبکه های تماس و تبادل اطلاعات در ارتش را برعهده دارد.
ایجاد مرکز فرماندهی جنگ سایبری زیرزمینی توسط اسرائیل به گزارش یک روزنامه صهیونیستی ارتش اسرائیل در حال تکمیل مراحل ساخت مرکز اصلی کنترل یگان جنگ سایبری است که مسئولیت حمایت از شبکه های تماس و تبادل اطلاعات در ارتش را برعهده دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103718824129.jpg ایجاد,مرکز,فرماندهی,جنگ,سایبری,زیرزمینی,توسط,اسرائیل Icana

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری العهد، روزنامه یدیعوت احرانوت اسرائیل نوشت: ارتش اسرائیل این روزها سرگرم تکمیل مراحل ساخت مرکز اصلی کنترل یگان جنگ سایبری در زیرزمین است که مسئولیت حمایت از شبکه های ارتباطی و تبادل اطلاعات در ارتش را بر عهده دارد.

استفاده از افسران و سربازان با تجربه اسرائیل

به نوشته این روزنامه، کار ساخت مرکز حمایت از جنگ سایبری دو سال قبل در زیر زمین و در وسط فلسطین اشغالی آغاز شده و شامل چند طبقه است و تعدادی از سربازان و افسران با تجربه ارتش اسرائیل در زمینه سایبری بیست و چهارساعته و بدون وقفه در آن مشغول کار هستند. هفته گذشته « دانی برن» که در سال های گذشته یگان نخست حمایت از فضای سایبری را در ارتش اسرائیل تاسیس کرده بود، بازنشسته شد.دانی برن همچنین فرمانده یگان فناوری اطلاعات در ارتش اسرائیل بود.

هشدار به پایان برتری اسرائیل در بخش فناوری

وی تاکید کرد که به دلیل تغییرات سریع درعرصه فناوری و سهولت دستیابی به آن برای همه، ارتش اسرائیل در حال از دست دادن برتری فناوری خود بر دشمنان است.

دانی برن تصریح کرد که اسرائیل دشمنانی دارد که به دنبال تخریب و فلج کردن آن بوده  و در بخش سایبری نیز توانمند هستند و منظور او از دشمنان همان ایران و حزب الله هستند.

درهمین زمینه دانشگاه تل آویو، همایش سالانه خود در زمینه سایبری را با مشارکت «هرتزی هلوی» رئیس سازمان اطلاعات و امنیت اسرائیل برگزار کرد. وی در این همایش بر اهمیت برتری اسرائیل در زمینه های اطلاعات و امنیت به منظور تضمین پیروزی در جنگ آینده تاکید کرد.

 

منبع:    http://www.tasnimnews.com

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet