هدر موبایل
1395/04/22 15:24:45
سرویس فرهنگی
کریمی قدوسی:

نصب بیلبوردهای غیرمتعارف تبریک در مشهد، اقدامی غیرقانونی و خلاف عرف و فرهنگ است

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس از نصب بیلبوردهای تبلیغاتی با مضمون تبریک عروسی در این شهر مذهبی انتقاد کرد و از پیگیری این موضوع خبرداد.
نصب بیلبوردهای غیرمتعارف تبریک در مشهد، اقدامی غیرقانونی و خلاف عرف و فرهنگ است نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس از نصب بیلبوردهای تبلیغاتی با مضمون تبریک عروسی در این شهر مذهبی انتقاد کرد و از پیگیری این موضوع خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104009616353.jpg نصب,بیلبوردهای,غیرمتعارف,تبریک,در,مشهد،,اقدامی,غیرقانونی,و,خلاف,عرف,و,فرهنگ,است Icana

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن انتقاد از نصب بیلبوردهای غیرمتعارف تبریک در شهر مشهد، گفت: این موضوع خلاف قانون و عرف اجتماعی است و با سبک زندگی ایرانی– اسلامی همخوانی ندارد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تاکنون عمده فعالیت‌های فرهنگی که توسط شهرداری مشهد انجام میشده در حوزه ایثار و شهادت بوده است، اظهار کرد: باید بررسی شود کدام مؤسسه این بیلبوردها را اجاره و اقدام به چنین کاری کرده است.

وی با بیان اینکه در گذشته با اعتبارات فرهنگی، اقدامات سوء و برنامه‌هایی مغایر ارزش‌های فرهنگی انجام می‌شد، ادامه داد: عموما مردم مشهد به دلیل حساسیت و تیزبینی نسبت به این امور اعتراض می‌کردند لذا مخالف چنین اقداماتی هستیم.

قدوسی با اشاره به اینکه در اولین جلسه خود با معاون فرهنگی شهرداری مشهد بر اهمیت توجه به محتوای تبلیغاتی در فضای این کلانشهر تأکید کرده است، افزود: در این جلسه بر اهمیت تبلیغ با محتوای رضوی و روایات کوتاه در این حوزه تأکید شد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی از پیگیری این موضوع خبرداد و خاطرنشان کرد: باید در انجام اقدامات فرهنگی توجه ویژه‌ای شود تا وقتی فردی از شهر مشهد خارج می‌شود، تصویری از روایات سبک زندگی امام رضا (ع) در ذهنش نقش بسته باشد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بیلبوردهایی در سطح شهر مشهد در محدوده بلوار وکیل آباد و روی پل‌های عابران پیاده نصب شده که با ذکر نام عروس و داماد، ازدواج زوج‌های جوان را تبریک می‌گوید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet