هدر موبایل
1395/04/27 17:17:47
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حافظی:

لایحه به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی تصویب شود

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران، درخواست کرد: یکی از ماندگارترین کارها در شورا این است که هر چه سریعتر لایحه به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی تصویب شود.
لایحه به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی تصویب شود رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران، درخواست کرد: یکی از ماندگارترین کارها در شورا این است که هر چه سریعتر لایحه به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی تصویب شود. https://cdn.icana.ir/d/019/57384.jpg لایحه,به,روز,رسانی,تجهیزات,آتش,نشانی,تصویب,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ رحمت اله حافظی در دویست و هفتاد و ششمین جلسه شورا ضمن تسلیت شهادت علی قانع آتش نشان فداکار افزود: سال گذشته 140 میلیارد تومان اعتبار از محل دو درصد عوارض برای ارتقای تجهیزات آتش نشانی مصوب شد که برلایحه به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی تصویب شود اساس آخرین گزارشات تاکنون 25 میلیارد تومان از این منابع به آتش نشانی پرداخت شده است.
وی با اشاره به لایحه به روزرسانی تجهیزات آتش نشانی گفت: برای این لایحه ابتدا شهرداری بودجه هزار میلیارد تومانی پیش بینی کرده بود این لایحه در جلسات متعدد در نهایت به 600 میلیارد تومان در برنامه پنج ساله تقلیل یافت و در بررسی این لایحه در صحن، اعضا بر ارائه لایحه محل تامین درآمد از سوی شهرداری تاکید کردند.
حافظی افزود: این لایحه آماده شده است و این هفته در دستور کار صحن قرار خواهد گرفت.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری همچنین تصریح کرد: امیدواریم این لایحه با همکاری اعضای شورای شهر به تصویب برسد تا برای تامین منابع مالی پیش بینی های لازم صورت گیرد و سازمان آتش نشانی نیز از این فرصت برای ارتقای تجهیزات استفاده کند.
حافظی همچنین به لایحه توسعه بهبود خدمات آتش نشانی نیز اشاره کرد و گفت: این لایحه در حال حاضر در دستور کار دو کمیسیون معماری وشهرسازی و برنامه و بودجه است و امیدواریم این لایحه سریعتر به صحن ارائه شود.
به گزارش صدا و سیما؛ وی در پایان از شهرداری تهران خواست برای بهبود وضعیت خانواده شهید قانع، اقدامات لازم را داشته باشد زیرا خانواده این شهید در اطراف شهر اسکان دارند و نیاز است به شهر تهران منتقل شوند./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet