ایام محرم 1398
1395/04/28 12:15:00
سرویس فرهنگی
بت‌کلیا مطرح کرد:

انتخاب شرکت غیرمعروف برای تیم ملی فوتبال؛ کسب حداقل امتیارات، هزینه‌آفرینی برای جامعه ورزشی

عضو هیأت رییسه فراکسیون ورزش مجلس معتقد است وزارت ورزش و جوانان باید موضوع لباس‌های بی‌کیفیت تیم ملی را بررسی کند زیرا انتخاب یک شرکت معمولی و بی‌کیفیت موجب چندبرابرشدن هزینه‌ها برای جامعه ورزشی می‌شود.
انتخاب شرکت غیرمعروف برای تیم ملی فوتبال؛ کسب حداقل امتیارات، هزینه‌آفرینی برای جامعه ورزشی عضو هیأت رییسه فراکسیون ورزش مجلس معتقد است وزارت ورزش و جوانان باید موضوع لباس‌های بی‌کیفیت تیم ملی را بررسی کند زیرا انتخاب یک شرکت معمولی و بی‌کیفیت موجب چندبرابرشدن هزینه‌ها برای جامعه ورزشی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106968211595.jpg انتخاب,شرکت,غیرمعروف,برای,تیم,ملی,فوتبال؛,کسب,حداقل,امتیارات،,هزینه‌آفرینی,برای,جامعه,ورزشی Icana

یوناتن بت‌کلیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن انتقاد از کیفیت پیراهن‌های تولیدشده برای تیم ملی فوتبال از سوی شرکت جیووا، گفت: چرا باید برای تیم ملی فوتبال پیراهن‌های بی‌کیفیت تهیه شود؛ بازیکنانی که در میادین بین‌المللی حضور می‌یابند، نماینده یک کشور محسوب می‌شوند و از این رو باید با بهترین شرایط در مسابقات شرکت کنند.

نماینده آشوریان و کلدانی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال باید موضوع لباس‌های بی‌کیفیت را بررسی و راهکاری برای رفع این مشکل ارائه کنند، اظهار کرد: هزینه‌های مختلفی در سایر بخش‌های ورزش انجام می‌شود که با ساماندهی آنها می‌توان با شرکت‌های معتبر برای تهیه لباس باکیفیت قرارداد بست.

وی انتخاب یک شرکت معمولی و بی‌کیفیت را موجب بوجود آمدن هزینه برای فدراسیون فوتبال دانست و افزود: چرا باید وقتی اعتراضات نسبت به این موضوع شکل می‌گیرد، نسبت به تغییر شرکت یا گرفتن تصمیم جدید اقدام شود که این امر هزینه‌های زیادی برای جامعه ورزش در پی دارد.

بت‌کلیا با بیان اینکه بسترسازی در حوزه ورزش با تأمین امکانات همراه است، ادامه داد: تهیه لباس‌های باکیفیت نیز یکی از مصداق‌های امکانات است.

نماینده آشوریان و کلدانی در مجلس شورای اسلامی افزود: عموما شرکت‌های معروف برای بدست آوردن حق تبلیغات و تولید پیراهن‌ تیم‌های ملی باید مبالغ و شرایط خاصی را به فدراسیون مربوطه پرداخت کنند از این رو بجای بستن قرارداد با شرکت غیرمعروف و بدست آوردن حداقل امتیارات، باید از برندهای با کیفیت استفاده کرد.

عضو هیأت رییسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: هزینه برای حضور غرورآفرین ورزشکاران ایرانی در مجامع بین المللی نباید محدودیت داشته باشد زیرا وقتی پرچم ایران در دنیا افراشته می‌شود به میزان هزینه‌های انجام‌شده ارزش دارد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پس از آنکه سرمربی تیم ملی فوتبال کشور از کیفیت البسه تولیدی برند جیووا ابراز عدم رضایت کرده بود، رییس فدراسیون فوتبال نیز به تازگی گفته است پیراهن قبلی اصلا مورد تایید ما نبود و به دنبال شرایطی هستیم که یک لباس مناسب برای تیم ملی تهیه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet