خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/04/29 14:51:03
سرویس اجتماعی
حسن پور بیگلری:

تجارت پسته و پارچه در دست اتباع بیگانه/ 4 میلیون شغل پردرآمد از سوی اتباع بیگانه اشغال شده است

عضو مجمع نمایندگان استان کرمان با انتقاد از بی توجهی دولت به ارایه لایحه ساماندهی اتباع بیگانه، گفت: ۴ میلیون شغل پردرآمد در کشور به وسیله اتباع بیگانه تصاحب شده است.
تجارت پسته و پارچه در دست اتباع بیگانه/ 4 میلیون شغل پردرآمد از سوی اتباع بیگانه اشغال شده است عضو مجمع نمایندگان استان کرمان با انتقاد از بی توجهی دولت به ارایه لایحه ساماندهی اتباع بیگانه، گفت: 4 میلیون شغل پردرآمد در کشور به وسیله اتباع بیگانه تصاحب شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108412632449.jpg تجارت,پسته,و,پارچه,در,دست,اتباع,بیگانه/,4,میلیون,شغل,پردرآمد,از,سوی,اتباع,بیگانه,اشغال,شده,است Icana

شهباز حسن پور بیگلری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اعلام وصول طرح اصلاح ساماندهی اتباع بیگانه، گفت: ساماندهی امور اتباع بیگانه یکی از ضرورت‌های امروز کشور است هر چند که از گذشته تاکنون غفلت‌هایی دراین خصوص از سوی مسئولان صورت گرفته است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از ورود قاچاق اتباع بیگانه، افزود: متاسفانه بارها مشاهده شد که در یک اتومبیل سواری بین 10 تا 15 نفر اتباع بیگانه سوار شده و شرافت انسانی زیر پا گذاشته می‌شود؛ بنابراین درجمهوری اسلامی ایران هم مانند سایر کشورها باید اتباع بیگانه ساماندهی شده و همه از شناسنامه برخوردار باشند.

وی با اشاره به اینکه در هر یک از 94 کشور دنیا کمتر از 3 میلیون نفر اتباع بیگانه زندگی می‌کنند، تصریح کرد: متاسفانه در جامعه ما بیش از 4 میلیون نفر اتباع بیگانه حضور دارند که بیش از 3 میلیون نفر از آنها غیرمجاز هستند بنابراین ساماندهی اتباع بیگانه علاوه بر اتباع غیرمجاز برای مجازها هم باید صورت گیرد.

این نماینده مردم درمجلس دهم با بیان اینکه اتباع بیگانه مجاز هم باید ساماندهی شوند، گفت: در حال حاضر از  4 میلیون نفر اتباع بیگانه در کشور هیچ گونه مالیات وعوارض دریافت  نمی‌شود اما این افراد از یارانه استفاده می‌کنند بنابراین ساماندهی اتباع بیگانه ضرورتی است که باید به آن توجه شود.

حسن پور با انتقاد از بی توجهی دولت در ارایه لایحه ساماندهی اتباع بیگانه، افزود: متاسفانه دولت در بسیاری ازموارد ازجمله ساماندهی اتباع بیگانه و ارایه لایحه به مجلس کوتاهی می‌کند این در حالی است که خطرات حضور اتباع بیگانه بسیار بوده و درحال حاضر 4 میلیون شغل پردرآمد توسط اتباع بیگانه تصاحب شده است.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تجارت پسته و پارچه در دست اتباع بیگانه است، تصریح کرد: عده ای که می‌گویند مشاغل اتباع بیگانه را جوانان ایرانی انجام نمی‌دهند از حضور اتباع بیگانه در کشور سود می‌برند اما واقعیت آن است که فعالیت اتباع بیگانه چه مجاز و چه غیرمجاز در کشور به صلاح جامعه نیست.

به گزارش خبرگزاری خان ملت، درجلسه علنی چندی پیش مجلس شورای اسلامی طرح اصلاح ساماندهی اتباع بیگانه اعلام صول شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet