هدر موبایل
1395/04/29 15:00:17
سرویس اقتصادی
اکبریان خبر داد:

بررسی کیفیت خودروهای داخلی روی میز کمیسیون صنایع مجلس/ مردم انتظار خودروهایی باکیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر دارند

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بررسی کیفیت خودروهای داخلی در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
بررسی کیفیت خودروهای داخلی روی میز کمیسیون صنایع مجلس/ مردم انتظار خودروهایی باکیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر دارند رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بررسی کیفیت خودروهای داخلی در کمیسیون متبوع خود خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607107499275472.jpg بررسی,کیفیت,خودروهای,داخلی,روی,میز,کمیسیون,صنایع,مجلس/,مردم,انتظار,خودروهایی,باکیفیت,بالاتر,و,قیمت,مناسب,تر,دارند Icana

عزیز اکبریان درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،از بررسی کیفیت خودروهای داخلی درکمیسیون متبوع خود خبرداد و گفت: کمیسیون صنایع و معادن درحال بررسی کیفیت خودوهای داخلی است و دراین خصوص گزارشی تهیه خواهد کرد.

نماینده مردم کرج درمجلس شورای اسلامی،افزود:مصرف‌کنندگان ایرانی خودروهایی جدید،با کیفیت و آبشن‌های بالا می‌خواهند و در این زمینه کیفیت خودروهای داخلی را با خودروهای وارداتی مقایسه می‌کنند.

 

خودروهای تولید درکشور باید قابلیت رقابت‌پذیری داشته باشند

اکبریان با اشاره به مذاکرات خودروسازان برای جذب سرمایه گذاران خارجی و همکاری با شرکت های صاحب برند خارجی،ادامه داد:خودروهای تولید درکشور باید قابلیت رقابت‌پذیری داشته باشند و یکی از دلایل مشارکت با خودروسازان صاحب‌نام خارجی این است که از نام و توان آنها برای ورود به بازارهای خارجی بتوان استفاده کرد.

وی با بیان اینکه خودروهای قدیمی درحال تولید درکشور باید با خودروهایی با فن‌آوری روز دنیا از نظر ایمنی،امکانات رفاهی و زیست محیطی جایگزین شوند،یادآور شد: لازمه تحقق این اهداف وجود عزم لازم برای رفع انحصار از فرایند تولید خودرو در کشور است.

 

مردم انتظار خودروهایی باکیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر دارند

اکبریان افزود:مردم به عنوان مصرف کنندگان محصولات صنایع خودروسازی کشور همواره از صاحبان صنعت خودرو انتظار خودروهایی با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر با شرایط بهتر دارند.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:خودروسازان داخلی باید کیفیت خودروهای خود را افزایش دهند و در راستای مشتری مداری گام بردارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet