اربعین حسینی
1395/04/29 19:09:29
سرویس سیاسی
دکتر لاریجانی پس از دیدار با رئیس رسانه ملی در جمع خبرنگاران:

دولت و مجلس باید برای رفع مشکلات صدا و سیما کمک کنند

رئیس مجلس، گفت: امیدوارم که دولت و مجلس کمک کنند تا برخی از مشکلات صدا و سیما رفع شود و بتوانند فعالانه تر تولیدات خود را مطرح کنند، همچنین مسئولان این سازمان باید تکثر موجود این نهاد را ساماندهی کنند و قطعا مجلس در این مسیر کمک خواهدکرد.
دولت و مجلس باید برای رفع مشکلات صدا و سیما کمک کنند رئیس مجلس، گفت: امیدوارم که دولت و مجلس کمک کنند تا برخی از مشکلات صدا و سیما رفع شود و بتوانند فعالانه تر تولیدات خود را مطرح کنند، همچنین مسئولان این سازمان باید تکثر موجود این نهاد را ساماندهی کنند و قطعا مجلس در این مسیر کمک خواهدکرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102613354675.jpg دولت,و,مجلس,باید,برای,رفع,مشکلات,صدا,و,سیما,کمک,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (سه شنبه 29 تیر ماه) باعبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما و معاونان وی دیدار و گفت وگو کرد.

دکتر لاریجانی در جمع خبرنگاران با اشاره به دیدار با مسئولان سازمان صدا و سیما، گفت: نشست امروز، یک جلسه دوستانه با حضور برادران سازمان صدا و سیما بود و در این جلسه از صحبت های آقای عسگری و دوستانشان استفاده کردیم و وی برنامه های آینده این سازمان را در مسائل کلان، رادیو و تلویزیون بیان کرد.

رئیس قوه مقننه، افزود: با توجه به جایگاه مهم نهاد صدا و سیما و تأثیرات این سازمان در کشور، بسیار علاقه مند بودم که برنامه های مسئولان سازمان برای رفع چالش های پیش روی را بشنوم و خوشبختانه مشخص بود که روی این مسائل به خوبی فکر شده و مسئولان در حال یافتن راه حال مناسبی هستند.

وی گفت: امیدوارم که دولت و مجلس کمک کنند تا برخی از مشکلات صدا و سیما رفع شود و بتوانند فعالانه تر تولیدات خود را مطرح کنند، همچنین مسئولان این سازمان باید تکثر موجود این نهاد را ساماندهی کنند و قطعا مجلس در این مسیر کمک خواهدکرد.

دکتر لاریجانی تصریح کرد: در نشست امروز همچنین برخی از مشکلات از نظر محتوی و شیوه های کار در رادیو و تلویزیون در ابعاد مختلف کلان کشور مطرح شد، البته از منظر نمایندگان مجلس، اینکه رادیو و تلویزیون این ملاحظات را مورد توجه قرار دهد، به نفع کشور خواهد بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet