هدر موبایل
1395/04/30 11:39:20
سرویس اقتصادی
قره خانی:

کمیسیون انرژی سرنوشت دکل نفتی گمشده را از دستگاه قضایی پیگیری می کند

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:کمیسیون انرژی سرنوشت پرونده دکل نفتی گمشده را از دستگاه قضایی تا مجازات افراد خاطی و بازگشت بیت المال و استرداد آن به خزانه پیگیری می کند.
کمیسیون انرژی سرنوشت دکل نفتی گمشده را از دستگاه قضایی پیگیری می کند سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:کمیسیون انرژی سرنوشت پرونده دکل نفتی گمشده را از دستگاه قضایی تا مجازات افراد خاطی و بازگشت بیت المال و استرداد آن به خزانه پیگیری می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106137696932.jpg کمیسیون,انرژی,,سرنوشت,دکل,نفتی,گمشده,را,از,دستگاه,قضایی,پیگیری,می,کند Icana

اسدالله قره خانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با بیان اینکه پرونده دکل نفتی گمشده در قوه قضاییه در حال پیگیری است،گفت:کمیسیون انرژی مجلس سرنوشت پرونده دکل نفتی گمشده را از دستگاه قضایی پیگیری می کند،اما این پرونده تاکنون نهایی نشده و افراد دخیل و مقصر در این پرونده مشخص نشده اند.

سکوی نفتی دکل نفتی سکوی نفتی دکل نفتی34067510/22/2014 3:56:38 PMhttp://media.icana.ir/Image/2014/10/82674_Thum.jpg
سکوی نفتی دکل نفتی

 

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی،افزود:باید شفاف سازی شود که آیا این افرادی که شرکت ملی حفاری و تاسیات دریایی خرید دکل نفتی را به آنها واگذار کرده صلاحیت دریافت و خرید این دکل را داشته اند یا خیر.

قره خانی،ادامه داد:دلال های نفتی در این پرونده با زیرکی هرچه تمام،خریداران را پله به پله راهبری کرده و آن ها را به نقطه ای رساندند که مجبور شوند به همه خواسته آن ها تن دهند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:کمیسیون انرژی مجلس این پرونده را تا مجازات افراد خاطی و بازگشت بیت المال و استرداد آن به خزانه پیگیری می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet