هدر اصلی
1395/05/02 11:52:29
سرویس اقتصادی
یکه زارع در گفت وگو با خانه ملت مطرح کرد:

نخستین محصول مشترک پژو و ایران خودرو 2008 است/ قرارداد با شرکت بنز نهایی شد

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، با بیان اینکه نخستین محصول مشترک پژو و ایران خودرو به نام ۲۰۰۸ در اسفند ماه سال جاری رونمایی و روانه بازار می شود، گفت:در مذاکرات با شرکت بنز قرارداد موتور و خدمات پس از فروش نهایی شده است.
نخستین محصول مشترک پژو و ایران خودرو 2008 است/ قرارداد با شرکت بنز نهایی شد مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، با بیان اینکه نخستین محصول مشترک پژو و ایران خودرو به نام 2008 در اسفند ماه سال جاری رونمایی و روانه بازار می شود، گفت:در مذاکرات با شرکت بنز قرارداد موتور و خدمات پس از فروش نهایی شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/62643.jpg نخستین,محصول,مشترک,پژو,و,ایران,خودرو,2008,,است/,قرارداد,با,شرکت,بنز,نهایی,شد Icana

هاشم یکه زارع در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با اشاره به همکاری مشترک پژو و ایران خودرو در شرایط پساتحریم گفت: نخستین محصول مشترک پژو و ایران خودرو به نام 2008 در اسفندماه سال جاری رونمایی و روانه بازار می شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، با اشاره به قراردادهای دیگر این شرکت با خودروسازی های مطرح دنیا،افزود:ایران خودرو در حال مذاکره با شرکت سوزوکی و بنز است،که با شرکت بنز قرارداد موتور و خدمات پس از فروش نهایی شده است و مقرر شده که دو شرکت مشترک یکی شرکت تولیدی و دیگری شرکت فروش و خدمات پس از فروش راه اندازی شود.

 

در شرکت تولیدی مشترک بین بنز و ایران خودرو  51 درصد از سهام مربوط به ایران و 49 درصد مربوط به بنز است

یکه زارع ،ادامه داد:در شرکت تولیدی 51 درصد از سهام مربوط به ایران و 49 درصد مربوط به بنز است و در شرکت خدمات پس از فروش نیز 51 درصد سهام مربوط به بنز و 49 درصد ایران است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو،با بیان اینکه مجموعا ایران خودرو با شش شرکت خارجی در حال مذاکره برای انعقاد قرارداد است، تصریح کرد:ایران خودرو با شرکت رنو، یک شرکت اروپایی و ژاپنی دیگر درحال انعقاد قرارداد است و در یکسال پایانی دولت یازدهم این قراردادها حتما نهایی می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet