هدر موبایل
1395/05/05 10:03:07
سرویس اجتماعی
جعفرزاده ایمن آبادی:

افزایش آمار غرق شدگان نسبت به سال گذشته/ دولت مطالبات غریق نجات‌ها را بپردازد

نماینده مردم رشت در مجلس با انتقاد از افزایش آمار غرق شدگان در سال جاری نسبت به سال گذشته، گفت: این نشان می‌دهد کمبود نیروی انسانی در این بخش وجود دارد و نیروهای فعلی نیز انگیزه لازم برای فعالیت ندارند.
افزایش آمار غرق شدگان نسبت به سال گذشته/ دولت مطالبات غریق نجات‌ها را بپردازد نماینده مردم رشت در مجلس با انتقاد از افزایش آمار غرق شدگان در سال جاری نسبت به سال گذشته، گفت: این نشان می‌دهد کمبود نیروی انسانی در این بخش وجود دارد و نیروهای فعلی نیز انگیزه لازم برای فعالیت ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/44166.jpg افزایش,آمار,غرق,شدگان,نسبت,به,سال,گذشته/,دولت,مطالبات,غریق,نجات‌ها,را,بپردازد Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از انباشت مطالبات نجات غریق‌ها، افزود: اگرچه امروزه اقدامات دولت قابل پذیرش است ولی انتظار داریم دولت در پرداختی‌ها و تامین اعتبارات اولویت ها را لحاظ کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اکنون نجات غریق‌ها به واسطه مسایل انسانی پای کار ایستاده‌اند این درحالی است که نه تنها ارزش‌گذاری این اقدام در هیچ دستگاه محاسباتی دیده نمی‌شود بلکه از سال گذشته تاکنون نیز مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در کمال تاسف شاهد هستیم که آمار غرق شدگان امسال افزایش یافته و این نشان می‌دهد کمبود نیروی انسانی در این عرصه وجود دارد و نیروهای فعلی نیز انگیزه لازم برای فعالیت کاری خود ندارند در چنین شرایطی هیچ مقام مسئولی پاسخگو نیست.

وی با تاکید بر اولویت دهی دولت در پرداخت مطالبات غریق نجات‌ها، یادآور شد: میزان بدهی دولت برای پرداخت مطالبات غریق نجات‌ها در مقابل بودجه کل کشور بسیار ناچیز است بنابراین شایسته نیست که دولت از کسری بودجه سخن بگوید.

جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر اینکه از دولت انتظار داریم در پرداختی‌های دستمزد غریق نجات ها سرعت عمل به خرج داده و حقوق این افراد را بپردازد، افزود: دولت باید این موضوع را اولویت‌بندی کرده و آن را مدنظر قرار دهد زیرا عدم تامین مالی مطالبات غریق نجات ها توجیه پذیر نیست.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، درباره طرح حمایت از نجات غریق ها و شناگران در مجلس قبل، گفت: این طرح به جایی نرسید زیرا زمانی که حقوق صد در صدی این افراد تامین نمی شود تدوین طرح هم به جایی نمی رسد طرح برای زمانی است که الفبای کار و مسایل ابتدایی انجام شده باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet