ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1395/05/05 11:57:36
سرویس اقتصادی
نادری مطرح کرد:

طرح ویژه نمایندگان کرمانشاه برای ایجاد منطقه آزاد اورامانات/ قصرشیرین منطقه ویژه اقتصادی شود

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس،از تلاش مجمع نمایندگان استان کرمانشاه برای تدوین طرحی جهت الحالق به لایحه دولت در خصوص ازدیاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد.
طرح ویژه نمایندگان کرمانشاه برای ایجاد منطقه آزاد اورامانات/ قصرشیرین منطقه ویژه اقتصادی شود عضوکمیسیون اقتصادی مجلس،از تلاش مجمع نمایندگان استان کرمانشاه برای تدوین طرحی جهت الحالق به لایحه دولت در خصوص ازدیاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107305700591.jpg طرح,ویژه,نمایندگان,کرمانشاه,برای,ایجاد,منطقه,آزاد,اورامانات/,قصرشیرین,منطقه,ویژه,اقتصادی,شود Icana

شهاب نادری درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تلاش مجمع نمایندگان استان کرمانشاه برای تدوین طرحی جهت الحالق به لایحه دولت در خصوص ازدیاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد.

 

ایجاد مناطق آزاد تجاری راهی برای زدودن فقر از استان کرمانشاه

نماینده مردم پاوه و جوانرود درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مطالبه ما از دولت ایجاد منطقه آزاد تجاری در قصرشیرین و همچنین ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و صنعتی در اورامانات است.

وی با اشاره به قابلیت های شهرهای مرزی در کشور، تصریح کرد: با توجه به مرزی بودن شهرها در استان کرمانشاه،ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و منطقه آزاد می تواند به رشد تولید ملی و صادرات منجر شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:دولت برای زدودن فقر از استان کرمانشاه باید همکاری لازم برای ایجاد منطقه آزاد در قصر شیرین و همچنین ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در اورامانات را داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet