هدر موبایل
1395/05/06 09:22:03
سرویس اجتماعی
نجفی مطرح کرد:

پیش‌روی کند پروژه مصلی/مجمع نمایندگان تهران پیگیر دلایل کندی پیشرفت پروژه

نایب رئیس‌مجمع نمایندگان استان‌تهران با تاکید بر تعامل شهرداری با مجموعه مدیریت مصلی‌ تهران، گفت: مصلی در رشد، شکوفایی و بالندگی مذهبی باید ثمربخشی داشته باشد اما سرمایه‌گذاری در این‌ پروژه تاکنون برای‌ مردم کارآمدی نداشته است.
پیش‌روی کند پروژه مصلی/مجمع نمایندگان تهران پیگیر دلایل کندی پیشرفت پروژه نایب رئیس‌مجمع نمایندگان استان‌تهران با تاکید بر تعامل شهرداری با مجموعه مدیریت مصلی‌ تهران، گفت: مصلی در رشد، شکوفایی و بالندگی مذهبی باید ثمربخشی داشته باشد اما سرمایه‌گذاری در این‌ پروژه تاکنون برای‌ مردم کارآمدی نداشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100703949253.jpg پیش‌روی,کند,پروژه,مصلی/مجمع,نمایندگان,تهران,پیگیر,دلایل,کندی,پیشرفت,پروژه, Icana

محمدرضا نجفی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص ضرورت تکمیل سریع‌تر پروژه مصلای تهران، گفت: مصلی سرمایه عمومی است که تاکنون هزینه‌ زیادی را جهت ساخت آن صرف شده است بنابراین انتظار می‌رود که چنین سرمایه‌گذاری عظیمی، بازدهی و اثربخشی مناسبی داشته باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مجموعه مصلای تهران ده‌ها هکتار زمین را به خود اختصاص داده و تاکنون صدها میلیارد هزینه صرف ساخت وساز آن شده است، تصریح کرد: مصلی در رشد و شکوفایی و بالندگی مذهبی، ایمانی، آیینی، فرهنگی، ملی، منطقه‌ای و حتی برای صنوف و اقشار مختلف مردم باید ثمربخشی داشته باشد.

ساختن مصلی امام خمینی ساختن مصلی امام خمینی3406756/14/2015 9:10:40 AMhttp://media.icana.ir/Image/2015/06/108819_Thum.jpg
ساختن مصلی امام خمینی

وی با بیان اینکه عدم بازدهی سرمایه‌گذاری مصلی به مثابه گره ناگشوده‌ای در ذهن و دل مردم دیده ‌می‌شود، افزود: پیش‌روی کند پروژه مصلی با توجه به ضرورت پوشانندگی اهداف و ثمربخشی مذکور نقض غرض است؛ بنابراین سرمایه‌گذاری که برای مردم شده نه تنها کارآمدی برای آنها نداشته بلکه هزینه برای آنان ایجاد کرده است.

نجفی یادآور شد: برای به سرانجام رسیدن پروژه مصلی ضرورت هم‌افزایی شهرداری با مدیریت پروژه مصلی وجود دارد البته خروجی عمل مشترک نیز مهم است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه باید شهرداری و مجموعه مدیریت پروژه مصلی همراهی و همکاری لازم را در تکمیل سریع تر این پروژه داشته باشند، ادامه داد: متاسفانه در بسیاری از موضوعات تعامل و مشارکت در به سرانجام رساندن وظایف، ماموریت‌ها و پروژه‌ها از هر نوع یا بسیار کم است یا اصلا وجود ندارد، در حالیکه تعاملات باید اثربخش و مفید است.

نایب رئیس مجمع نمایندگان استان تهران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مجمع حساسیت بسیاری نسبت به سرمایه‌های ملی دارد، یادآور شد: برای این پروژه تدبیری باید اندیشیده شود، مجمع نمایندگان نیز به دلیل اهمیت پروژه و اثرگذاری آن به مسئله ورود پیدا می‌کند و پیگیر پیش‌روی کند پروژه خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet