ایام محرم 1398
1388/02/20 17:02:00
سرویس کمیسیون ها
رییس کمیسیون اجتماعی:

صندلی‌های کمیسیون با پول شخصی اعضا خریداری شده است

**رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد ازانتشار خبری مبنی برخرید صندلی‌های طبی از سوی رییس این کمیسیون با مبالغ هنگفت در برخی رسانه ها، گفت: صندلی‌ها با پول شخصی نمایندگان خریداری شده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سلیمان جعفرزاده" در حاشیه‌ جلسه‌ علنی روز یکشنبه مجلس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برخی روزنامه‌ها از آن‌جا که تیراژ پایینی دارند قصد دارند با این‌گونه خبرسازی‌ها مخاطب پیدا کنند.

وی با بیان این‌که چنین اخباری به هیچ وجه صحت ندارد، تصریح کرد: صندلی‌های کمیسیون اجتماعی تغییر کرده است، اما این صندلی‌ها با پول شخصی خریداری شده و متعلق به خود نمایندگان است و بعد از پایان دوره نمایندگی آن را با خود می برند .

رئیس کمیسیون اجتماعی با تاکید براینکه هنوز برای پول آن صندلی‌ها بدهکاریم یادآور شد: برای برخی مطبوعات متاسفم که به جای پرداختن به معضلات و تهدیدهای اجتماعی، به این‌گونه موارد می‌پردازند.

 جعفرزاده در پاسخ به خبرنگاری که در مورد برخی سفرهای اعضاء کمیسیون اجتماعی پرسید، گفت: این سفرها نیز بازدیدهای استانی است و اتفاقا باید این‌گونه موارد برای مجلس نقطه‌ قوت باشد که کمیسیون اجتماعی آن در این حد فعالیت می‌کند.

وی اظهارداشت: هر تصمیمی که در کمیسیون اجتماعی گرفته می شود در واقع به تصویب اعضاء رسیده است اما از آن‌جا که اقدامات  این کمیسیون در سال گذشته بسیار برجسته بود، این‌گونه اقدامات برای برخی غیر قابل تحمل است.

جعفرزاده در خصوص سفراعضاء کمیسیون اجتماعی به لبنان تصریح کرد: این سفر به دعوت حزب‌الله لبنان صورت گرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet