هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی پور:

وزیر اقتصاد دریافت وام های کلان قرض الحسنه برخی مدیران را شفاف سازی کند

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه کلان به برخی مدیران از سوی مؤسسات مالی و بانک های دولتی گفت:وزیر اقتصاد باید با شفاف سازی در مورد وام های دریافتی توسط برخی مدیران با متخلفان برخورد کند.
چهارشنبه 6 مرداد 1395 ساعت 16:25
وزیر اقتصاد دریافت وام های کلان قرض الحسنه برخی مدیران را شفاف سازی کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه کلان به برخی مدیران از سوی مؤسسات مالی و بانک های دولتی گفت:وزیر اقتصاد باید با شفاف سازی در مورد وام های دریافتی توسط برخی مدیران با متخلفان برخورد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/65443.jpg وزیر,اقتصاد,دریافت,وام,های,کلان,قرض,الحسنه,برخی,مدیران,را,شفاف,سازی,کند Icana

نادر قاضی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه کلان به برخی مدیران از سوی مؤسسات مالی و بانک های دولتی گفت:مقام معظم رهبری بر بررسی دریافتی های غیرمتعارف از سوی نهادهای نظارتی و پیگیری بازگشت این اموال به خزانه تاکید کرده اند، بنابراین نهادهای نظارتی علاوه بر حقوق های نامتعارف باید وام های قرض الحسنه کلان که از سوی برخی مدیران دریافت شده را نیز پیگیری کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه موضوع دریافتی های غیرمتعارف برخی مدیران باید سریعا تعیین و تکلیف مشخص شود، افزود:با استعفا و عزل مشکل دریافتی های نجومی و وام های قرض الحسنه کلان حل نمی شود، چگونه مردم برای دریافت یک وام زیر ده میلیونی باید ماه ها در انتظار باشند، اما به راحتی وام هایی با سود صفر درصد به برخی مدیران پرداخت می شود.

برخی وزرا نباید دریافت حقو ق های نجومی و وام کلان قرض الحسنه مدیران خود را توجیه کنند

قاضی پور با بیان اینکه برخی وزرا نباید دریافت حقو ق های نجومی و وام کلان قرض الحسنه مدیران خود را توجیه کنند، ادامه داد:موسسات پولی و بانکی دولتی چگونه با سپرده های مردم به این مدیران وام های کلان می دهند، این پول ها به جای تزریق در بخش تولید جیب مدیران دولتی را پر کرده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دیوان محاسبات و سازمان یاید به موضوع دریافت وام های کلان قرض الحسنه توسط برخی مدیران ورود کند و وزیر اقتصاد با شفاف سازی در این موضوع با خاطیان متخلف برخورد کند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر