خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/02/20 15:40:00
سرویس صحن

نماینده مریوان: جناح‌ها و احزاب از تخریب چهره‌ها پرهیز کنند

**نماینده مردم مریوان در مجلس شورای اسلامی از همه جناح‌ها و احزاب خواست با رعایت حرمت سیاسی از تخریب چهره‌ها پرهیز کنند.

"اقبال محمدی" پنجمین ناطق جلسه علنی روز یکشنبه با تأکید بر اینکه خدا را شاکریم که در بهار امثال علاوه بر باران رحمت الهی سفر مقام معظم رهبری را به کردستان نازل داشته‌اند، افزود: آری زمان صبر و انتظار به سر آمد و این دیار مهمان رهبری خواهد بود که پیام‌آور وحدت و امنیت است.

محمدی با تاکید بر اینکه مردم کردستان برای دیدار مقام معظم رهبری لحظه شماری می‌کنند، افزود: از استاندار کردستان می‌خواهیم که به نظرات مردم توجه کنند و اینجانب که نمایندگی از سایر نمایندگان قدوم رهبری را به این استان خیرمقدم عرض می‌کنم.

نماینده مردم مریوان با اشاره به اینکه مردم این استان از مقام معظم رهبری انتظار دارند تا برای دوبانده کردن جاده مریوان، اختصاص بودجه برای معادن و صدور مجوز بازارچه مرزی دستورات لازم را مبذول دارند، افزود: امیدواریم در سال جاری شاهد اجرای مصوبات هیات‌ دولت در این استان باشیم.

این نماینده مجلس با اشاره به برخی از اصول قانون اساسی، افزود: طبق قانون اساسی باید رسیدگی به جرائم سیاسی با حضور هیات منصفه صورت بگیرد و این در حالی است که بعد از 30 سال هیات منصفه در دادگاه حضور ندارند و طبق قانون اساسی همه افراد از حقوق مساوی برخوردار هستند.

محمدی به فرارسیدن زمان انتخابات ریاست‌جمهوری دهم اشاره کرد و گفت: از همه جناح‌ها و احزاب درخواست دارم با رعایت حرمت سیاسی از تخریب چهره‌ها پرهیز کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet