ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1395/05/26 09:22:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی :

آل سعود در آدم‌کشی روی هیتلر را سفید کرده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رژیم سعودی در جنایت و آدم کشی روی هیتلر را سفید کرده است و انسان های بیگانه را در حملات جنون انگیز می کشد.
آل سعود در آدم‌کشی روی هیتلر را سفید کرده است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رژیم سعودی در جنایت و آدم کشی روی هیتلر را سفید کرده است و انسان های بیگانه را در حملات جنون انگیز می کشد. https://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg آل,سعود,در,آدم‌کشی,روی,هیتلر,را,سفید,کرده,است Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن محکومیت حملات سعودی علیه مردم یمن گفت: عربستان به دلیل ناکامی توطئه های رنگارنگ ریاض به شکل جنون انگیزی در یمن دست به آدم کشی می زند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که رژیم سعودی روی هیتلر را سفید کرده است ، گفت: فاشیست های آلمان نازی حداقل تعصب نژادی داشته اند اما عربستان به مردم عرب یمن هم رحم نمی کنند.

وی تصریح کرد: تخریب بیمارستان ها و مراکز آموزشی کودکان یمنی مصداق بارز جنایت جنگی توسط عربستان است اما مساله اساسی اینجاست که یمن به ویتنام سعودی تبدیل خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جای تعجب اینجاست که نهادهای مدعی حقوق بشر که با ذره بین در مسائل حقوق ایران به دنبال بهانه می گردند ، در مقابل جنایت بارز رخ داده در یمن سکوت کرده اند.

وی در ادامه گفت: نکته مضحک اینجاست که رسانه های غربی در مورد اعدام چندتروریست که اقدام به جنایت زده بودند دست به اعتراض زده اند. دوگانگی نوع برخوردهای غرب در مورد مسائل حقوق بشری و تروریسم به شکل تمسخر آمیزی درآمده است.

نقوی حسینی با اشاره به تشکیل جلسه پارلمان یمن خاطرنشان کرد: گروه های سیاسی یمن به این نتیجه رسیده اند که تنها و تنها با اتحاد و وحدت ملی توانایی شکست سعودی های متهاجم را دارند و این یک گام به جلو برای تثبیت حاکمیت مردم یمن است.

کشتار یمن توسط آل سعود 3406758/5/2016 12:40:06 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/08/201608108749781773_Thum.jpg
کشتار یمن توسط آل سعود

گفتنی است ، سازمان پزشکان بدون مرز می گوید که در یک حمله هوایی به بیمارستان تحت مدیریت این گروه در شمال یمن حداقل ۱۱ نفر کشته  و 19 تن زخمی شده اند. گزارش های تایید نشده ای وجود دارد دایر بر اینکه یک پزشک زن اسپانیایی هنگام حمله در داخل بیمارستان بود.

 حمله در عبس کمتر از ۴۸ ساعت بعد از آن صورت می گیرد که پزشکان بدون مرز گفت حمله هواپیماهای ائتلاف تحت رهبری عربستان به یک مکتب در حیدان در سعده باعث مرگ ۱۰ کودک شد.شاهدان عینی به نیویورک تایمز گفتند که خانه مدیر مدرسه در شهر رازح هم هدف قرار گرفت و باعث مرگ همسر و ۴ فرزند او شد. به گفته آنها حمله دوم به همین نقطه ۴ نفر از بستگانی که به کمک آمده بودند را کشت.

به گفته سازمان ملل متحد مناقشه یمن بیش از ۶۴۰۰ کشته به جا گذاشته است که نیمی از آنها غیرنظامی بوده اند و ۲.۵ میلیون نفر را هم آواره کرده است.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet