هدر موبایل
1395/05/27 17:06:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیلی:

‌برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید تفکر مدیریت جهادی را در بین مدیران کشور ایجاد کنیم

علی اسماعیلی در خصوص روند تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور گفت:‌ در راستای تحقق این موضوع باید نگاه اقتصادی در کشور درون زا باشد چنانکه بتوانیم اقتصاد کشور را در برابر هجمه های دشمنان قسم خورده حفظ کنیم.
‌برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید تفکر مدیریت جهادی را در بین مدیران کشور ایجاد کنیم علی اسماعیلی در خصوص روند تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور گفت:‌ در راستای تحقق این موضوع باید نگاه اقتصادی در کشور درون زا باشد چنانکه بتوانیم اقتصاد کشور را در برابر هجمه های دشمنان قسم خورده حفظ کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106755379929.jpg ‌برای,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,باید,تفکر,مدیریت,جهادی,را,در,بین,مدیران,کشور,ایجاد,کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی اسماعیلی در برنامه « بدون خط خوردگی» رادیو گفت‌و‌گو با بیان اینکه برای پیشبرد اقتصاد مقاومتی باید از مدیرانی باتفکر جهادی استفاده کنیم، گفت:  ما نمی توانیم این موضوع را با مدیران غیرجهادی به پیش ببریم همچنان که در حال حاضر برخی از مدیران نیز چنین تفکری را ندارند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه باید از اسراف  و تبذیر در این چارچوب جلوگیری کنیم، ادامه داد:  از دیگر سو امر تولید نیز باید به سمت ساختن کالاهایی با کیفیت بالاتر و هزینه کمترسوق پیدا کند . به نحوی که هزینه تولید در کشور کاهش پیدا کند.

اسماعیلی با تاکید مجدد مبنی بر این که   تفکر مدیریت جهادی در بین برخی از مدیران وجود ندارد به وظیفه مجلس در پیشبرد اقتصاد مقاومتی اشاره کرد وگفت: مجلس علاوه بر تصویب قوانین مورد نیاز در این چارچوب  باید نقش نظارتی خود را نیز به صورت جدی تر اعمال کند چرا که در این زمینه دیگر دوران حرف زدن تمام شده و ما باید وارد فاز اجرا شویم.

وی هم‌چنین در بخش دیگری از صحبت های خود به روند بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در کمیسیون اقتصادی مجلس اشاره کرد و گفت:  این برنامه با نگاه به اقتصاد مقاومتی تنظیم نشده است و برخی از موارد آن همچون پیش‌بینی رشد اقتصادی کشور غیرواقعی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet