هدر موبایل
1395/05/27 17:47:12
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عباسعلی کدخدایی:

درباره انتخابات الکترونیک 96 هنوز نمیتوان اظهارنظر کرد!

سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به این سوال که آیا انتخابات سال ۹۶ بصورت الکترونیکی برگزار خواهد شد یا خیر اظهار کرد: شورای نگهبان معتقد است انتخابات باید الکترونیکی برگزار شود ولی هنوز امکان اظهارنظر وجود ندارد.
درباره انتخابات الکترونیک 96 هنوز نمیتوان اظهارنظر کرد! سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به این سوال که آیا انتخابات سال 96 بصورت الکترونیکی برگزار خواهد شد یا خیر اظهار کرد: شورای نگهبان معتقد است انتخابات باید الکترونیکی برگزار شود ولی هنوز امکان اظهارنظر وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/46427.jpg درباره,انتخابات,الکترونیک,96,هنوز,نمیتوان,اظهارنظر,کرد! Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عباسعلی کدخدایی در برنامه رویداد رادیو گفت وگو با اشاره به پیشنهاد وزارت کشور مبنی بر جلو افتادن تاریخ انتخابات گفت: بحث دقت و سرعت دو مسئله مهمی است که در انتخابات الکترونیکی میتوان اجمالا انجام داد و البته مزایای زیاد دیگری را نیز مطرح میکنند.

وی افزایش سرعت عمل در رای گیری در حوزه های انتخابیه متعدد را از مزایای این روش خواند و افزود: زیرساختها این امکان را به ما میدهد تا ارتباطی سریع و دقیق داشته باشیم و یک بخش که منجر شده تا کنون این روش عملیاتی نشود آماده نبودن زیرساختهاست.

کدخدایی ادامه داد: همچنین بحث امنیت در انتخابات باید لحاظ شود و لازم است استانداردهای قابل قبولی تهیه تا انتخابات قابل قبولی را در بر داشته داشته باشد و شورای نگهبان وظیفه حفاظت از آرای مردم را بخوبی انجام دهد.

وی با اعلام اینکه هم اینک نواقص در حال برطرف شدن است گفت: به محض اینکه کارشناسی ها اعلام شود موضوع در صحن شورای نگهبان مطرح خواهد شد و تصمیم اعلام میشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet