آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

کاتوزیان: تعطیلات مجلس به معنای پرداختن نمایندگان به کارهای شخصی نیست

سرویس صحن
**حمیدرضا کاتوزیان تاکید کرد: تعطیلات مجلس به معنای پرداختن نمایندگان به کارهای شخصی نیست.
سه‌شنبه 22 اردیبهشت 1388 ساعت 15:20

به گزارش خبرنگار خانه ملت،، نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر طی یک تذکر آئین نامه ای با اشاره به بند 11 ماده 23 در خصوص سخنان یکی ناطقان امروز مجلس گفت: یکی از ناطقان تعبیر نامناسبی در ارتباط با مصوبه مجلس و تعطیلات دو هفته‌ای مجلس بکار برد که باید اصلاح شود.

این گزارش می افزاید: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه غیرعلنی صبح امروز تصمیم گرفتند که مجلس دو هفته مانده به انتخابات ریاست جمهوری جلسه علنی برگزار نکند.

کاتوزیان با بیان این‌که تعطیلات مجلس به معنای پرداختن نمایندگان به کارهای شخصی نیست، گفت:سرکشی به حوزه های انتخابیه تعطیلی صحن علنی مجلس است اما نمایندگان طبق روال مشخص و ماموریت های محوله، در حوزه های انتخابیه به دیدارهای مردمی و رسیدگی به امور اجرایی  مشغول هستند.

وی با تاکیدبر اینکه هفته دوم تعطیلی مجلس در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود، تصریح کرد: همه ما مشتاق برگزاری انتخاباتی پرشور و وسیع در کل کشور هستیم، بنابراین وظیفه خود می دانیم تا در حوزه‌های انتخابیه به این مساله کمک کنیم.

نماینده مردم تهران خاطر نشان کرد: اگر به قواعد دموکراسی و پذیرش رای اکثریت معتقدیم، باید از آنچه اکثریت مجلس تصویب کردند، دفاع کنیم.

محمدحسن ابوترابی فرد نایب رییس مجلس که ریاست جلسه را در غیاب لاریجانی برعهده در پاسخ به این تذکر گفت: با توجه به جبران تعطیلی دو هفته ای مجلس، نمایندگان متعهد شده اند تا بعد از انتخابات 4 هفته کاری در صحن داشته باشند.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000