حلول ماه ربیع الاول
1388/02/22 15:32:00
سرویس اقتصادی

رویانیان: از سال 91 نرخ سوخت باید آزاد شود

**رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: مادامی که طرح تحول اقتصادی و هدفمند کردن یارانه ها تصویب نشود طبق قانون توسعه حمل و نقل عمل می کنیم و در مدت ۳ سال سهمیه را از بین خواهیم برد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمدرضا رویانیان" در حاشیه جلسه غیرعلنی روز سه شنبه مجلس در جمع خبرنگاران اظهار داشت:بر اساس قانون توسعه حمل و نقل ومدیریت سوخت تا پایان سال 90 سهمیه بندی باید حذف و از سال 91 نرخ سوخت باید آزاد شود.

وی افزود:در صورت تصویب طرح تحول اقتصادی برابر این طرح قیمت ها آزاد می شود ودر این شرایط میزان قیمت ها نیز مشخص می شود.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی یادآور شد: مادامی که طرح تحول اقتصادی وهدفمند کردن یارانه ها تصویب نشده باشد، ما طبق قانون توسعه حمل و نقل عمل کرده و ظرف 3 سال سهمیه را از بین می بریم و در این 3 سال وقت داریم تا مدیریت کنیم.

وی افزود: برخی کارشناسان عجله کرده و می گویند ماهی 40 ،50 و یا 60 لیتر بنزین بدهید، اما ما می خواهیم که اجازه دهند تا کار کارشناسی با آرامش و مدیریت دولت انجام شود، لذا ممکن است در این کار کارشناسی سهم بنزین خودروها 90 ،100 ، 120 و یا کمتر شود که در حال حاضر بنده هیچ عددی را تایید نمی کنم.

وی در پاسخ به خبرنگاری که پرسید چرا خودروی "رانا"  شماره گذاری نمی شود،اظهار داشت: هنوز برای رانا تقاضای شماره گذاری نشده است و اگر برای آن تقاضای شماره گذاری هم شود باید برای آن  تاییدیه استاندارد و تاییدیه محیط زیست بیاورند در حالیکه براساس اخبار رسیده هنوز تاییدیه محیط زیست برای خودروی رانا گرفته نشده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet