ایام محرم 1398
1395/06/02 16:16:25
سرویس سیاسی
/ارزیابی نمایندگان ملت از عملکرد دولت/

نیازآذری: پروژه‌های نیمه تمام عمرانی کشور نیاز به التیام دولت دارد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس معتقد است دولت با اجرای اصلاحیه بودجه به خصوص ازطریق اسناد خزانه اسلامی و اوراق مشارکت می تواند تا حدود زیادی پروژه های عمرانی کشور را به سرانجام برساند.
نیازآذری: پروژه‌های نیمه تمام عمرانی کشور نیاز به التیام دولت دارد عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس معتقد است دولت با اجرای اصلاحیه بودجه به خصوص ازطریق اسناد خزانه اسلامی و اوراق مشارکت می تواند تا حدود زیادی پروژه های عمرانی کشور را به سرانجام برساند. https://cdn.icana.ir/d/019/84250.jpg نیازآذری:,پروژه‌های,نیمه,تمام,عمرانی,کشور,نیاز,به,التیام,دولت,دارد Icana

حسین نیازآذری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به مناسبت هفته دولت، درباره عملکرد دولت در حوزه عمران گفت: لازم است برای تأمین زیرساخت های اصلی کشور به خصوص در حوزه عمران، دولت و مجلس رویکرد هماهنگ با یکدیگر داشته باشند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعتبارات لازم برای آغاز و یا اتمام پروژه های نیمه کاره از سوی مجلس پیش بینی می شود که تا کنون رویکرد مناسبی در این خصوص داشته است اما متأسفانه دولت تا کنون رویکرد نتوانسته به وعده هایی که درباره اتمام پروژه های عمرانی داده عمل کند.

وی افزود: در همین راستا اصلاحیه بودجه می تواند اتمام پروژه ها را تسریع کند به خصوص اسناد خزانه اسلامی و اوراق مشارکت که در این اصلاحیه دیده شده، می تواند اندکی حوزه عمران را التیام ببخشد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: با وجود تمام مشکلات شرایط فعلی حاکی بر فضای تعاملی میان مجلس و دولت مثبت ارزیابی می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet