هدر موبایل
1395/06/03 14:42:48
سرویس سیاسی
/ارزیابی نمایندگان ملت از عملکرد دولت/

پورمختار:در دولت یازدهم آرامش و امید در کشور حاکم شد/ رکود مهمترین معضل اقتصادی دولت است

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه  دولت موفق شد آرامش نسبی در کشور ایجاد کند،  گفت: با این حال در عرصه اقتصادی و به خصوص رکود همچنان شاهد مشکلات متعددی هستیم و دولت نتوانست متناسب با انتظار مردم در این زمینه عمل کند.
پورمختار:در دولت یازدهم آرامش و امید در کشور حاکم شد/ رکود مهمترین معضل اقتصادی دولت است عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه  دولت موفق شد آرامش نسبی در کشور ایجاد کند،  گفت: با این حال در عرصه اقتصادی و به خصوص رکود همچنان شاهد مشکلات متعددی هستیم و دولت نتوانست متناسب با انتظار مردم در این زمینه عمل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109890747512.jpg پورمختار:در,دولت,یازدهم,آرامش,و,امید,در,کشور,حاکم,شد/,رکود,مهمترین,معضل,اقتصادی,دولت,است Icana

محمدعلی پورمختار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در هفته دولت، عملکرد قوه مجریه را ارزیابی کرد و اظهار داشت: دولت روحانی در سه سال گذشته توانست امید را در بین مردم ایجاد کند و همین فضا بر کل مسائل کشور با هدف ساماندهی به اوضاع حاکم شد که تاثیر بسزایی در اقتصاد و سیاست کشور دارد.

نماینده مردم کبودرآهنگ و بهار در مجلس دهم شورای اسلامی  ادامه داد: آرامش نسبی که در کشور حاکم را می تواند نقطه مثبت کارنامه دولت دانست با این حال انتقاداتی به قوه مجریه در بخش های چون اقتصادی وارد است چرا که نتوانست انتظارات مردم را متناسب با فضای ایجاد شده در کشور برآورده کند.

وی ادامه داد: در اقتصاد با مشکلاتی چون رکود و بیکاری مواجه هستیم که عامل اصلی نارضایتی مردم از دولت شده است به نظر می رسد برنامه و سیاست اقتصادی برای حل مسئله وجود ندارد و شاهد رکود و تعطیلی فعالیت تولیدی، صنعتی و کشاورزی در کشور هستیم که معضل جدی است.

پور مختار با بیان اینکه انتظار می رفت دولت این مسائل را مدیریت و ساماندهی می کرد، گفت: البته در عرصه اقتصادی اقداماتی چون ثبات نسبی ارز و کنترل تورم از اقدامات مثبت دولت است و نباید از این موفقیت ها چشم پوشی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet