هدر موبایل
1395/06/05 12:28:55
سرویس اجتماعی
رحیمی:

ضرورت تکمیل پروژه مصلی به عنوان پروژه‌ای ملی/مسئولان پروژه گزارش جامعی از هزینه‌کرد و روند اجرا به مجلس ارائه دهند

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس با انتقاد از روند کند تکمیل پروژه مصلی، گفت: مسئولان این پروژه باید گزارش جامعی را به یکی از کمیسیون‌های فرهنگی، اجتماعی یا برنامه و بودجه مجلس ارائه کنند.
ضرورت تکمیل پروژه مصلی به عنوان پروژه‌ای ملی/مسئولان پروژه گزارش جامعی از هزینه‌کرد و روند اجرا به مجلس ارائه دهند عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس با انتقاد از روند کند تکمیل پروژه مصلی، گفت: مسئولان این پروژه باید گزارش جامعی را به یکی از کمیسیون‌های فرهنگی، اجتماعی یا برنامه و بودجه مجلس ارائه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104595590196.jpg ضرورت,تکمیل,پروژه,مصلی,به,عنوان,پروژه‌ای,ملی/مسئولان,پروژه,گزارش,جامعی,از,هزینه‌کرد,و,روند,اجرا,به,مجلس,ارائه,دهند Icana

علیرضا رحیمی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص پروژه مصلی تهران، گفت: با توجه وضعیت مالی کشور نیاز به اولویت‌بندی پروژه‌ها برای اجرا بیش از پیش وجود دارد، دولت و مجلس نیز باید با همکاری و هماهنگی یکدیگر تلاش کنند تا حداکثر استفاده از منابع موجود فراهم شود، بنابراین پروژه مصلی به عنوان پروژه‌ای ملی از این قاعده مستثنی نیست.

مصلی امام خمینی مصلی امام خمینی3406756/14/2015 9:06:19 AMhttp://media.icana.ir/Image/2015/06/108817_Thum.jpg
مصلی امام خمینی

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه پروژه مصلی امام خمینی(ره) به لحاظ زمان‌بندی باید هرچه سریعتر تکمیل شود، تصریح کرد: مسئولان پروژه مصلی امام خمینی(ره) باید گزارش جامعی از وضعیت هزینه‌کرد و روند اجرای پروژه به یکی از کمیسیون‌های فرهنگی، اجتماعی یا کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ارائه دهند.

وی افزود: در گزارش مذکور، مسئولان مصلی امام خمینی(ره) باید ضمن شفاف سازی درباره هزینه کرد منابع این پروژه، مردم و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را از مراحل اجرایی آن مطلع سازند.

رحیمی با یادآوری اولویت‌های ضروری شهر تهران، گفت: در پایتخت اولویت‌های ضروری و حیاتی برای مردم وجود دارد، در حقیقت بخش سلامت، آسیب‌های اجتماعی، آلودگی هوا و ترافیک نیازهای ضروری و اولویت‌دار مردم است بنابراین باید مشخص شود که مصلی امام خمینی (ره)،  اولویت چندم تهران است.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تعیین اولویت پروژه مصلی امام خمینی(ره) به عنوان یکی از سوالات مسئولان و مردم پایتخت نه تنها به اتمام پروژه کمک می‌کند بلکه چگونگی رسیدگی به سایر پروژه‌‌ها شهری و ملی را مشخص خواهد کرد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet