هدر موبایل
1388/02/23 11:26:00
سرویس صحن

ابوترابی فرد: خانه ملت، خانه عزت و اقتدار امت اسلام است

**نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان وحدت آفرین رهبر معظم انقلاب در جمع مردم استان کردستان، تصریح کرد: نمایندگان مجلس به نمایندگی از اقوام مختلف و پیروان مذاهب اسلامی و ادیان آسمانی، خانه ملت را خانه عزت و اقتدار امت اسلام قرار خواهند داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" که ریاست جلسه‌علنی امروز را بر عهده داشت، در سخنان میان دستور خود از استقبال پرشکوه مردم استان کردستان از رهبر معظم انقلاب اسلامی تشکر و قدردانی نمود.

ابوترابی فرد در ادامه اظهار داشت: درخشش نگین رهبری در جمع عزت بخش و اقتدار آفرین مردم سلحشور کردستان ماندگارترین پیام وحدت امت اسلام بود.

وی افزود:‌ چهره‌های لبریز از محبت، گام‌های استوار و امواج پرخروش مردم شریف کردستان، نماد پیوند ناگسستنی اقوام و مذاهب اسلامی در سایه خیمه ولایت فقیه که تجسم ولایت عدالت و ولایت فقاهت است، می‌باشد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی در جمع مردم کردستان در خصوص عزت ملی و وحدت ملی اظهار داشت: نمایندگان مجلس با الهام از آموزه‌های دینی و رهنمودهای مقام معظم رهبری به نمایندگی از اقوام مختلف و پیروان مذاهب اسلامی و ادیان آسمانی در اوج همدلی و صمیمیت، در راه افزایش عزت و اقتدار ملی گام برداشته و خانه ملت را خانه عزت و اقتدار امت اسلام قرار داده و خواهند داد.

ابوترابی فرد همچنین از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و هواداران آنان خواست تا در مسیر افزایش اقتدار ملی از این فرصت بهترین استفاده را انجام داده و راه را برای اقتدار روز افزون ملت ایران هموار نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet