هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاظمی مطرح کرد:

انتقاد از روند کند اجرای طرح کاداستر/ضرورت رفع موانع بودجه‌ای و نیروی انسانی سازمان ثبت

سرویس اجتماعی
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با انتقاد از روند کند اجرای طرح کاداستر، گفت: تقویت اعتبارات و آموزش کارشناسان سازمان ثبت اسناد و املاک برای سرعت‌بخشیدن به اجرای این طرح ضروری است.
چهارشنبه 10 شهریور 1395 ساعت 15:30
انتقاد از روند کند اجرای طرح کاداستر/ضرورت رفع موانع بودجه‌ای و نیروی انسانی سازمان ثبت نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با انتقاد از روند کند اجرای طرح کاداستر، گفت: تقویت اعتبارات و آموزش کارشناسان سازمان ثبت اسناد و املاک برای سرعت‌بخشیدن به اجرای این طرح ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103889188877.jpg انتقاد,از,روند,کند,اجرای,طرح,کاداستر/ضرورت,رفع,موانع,بودجه‌ای,و,نیروی,انسانی,سازمان,ثبت Icana

محمد کاظمی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص نحوه اجرای طرح کاداستر، گفت: اجرای طرح کاداستر اساسی‌ترین کاری‌‌ است که باید در کشور دنبال شود تا املاک و اموال مردمی و دولتی به صورت فنی تقسیم‌بندی و تعیین تکلیف شوند، این قانون  اگرچه در بخش شهرها به خوبی اجرا شده اما متاسفانه سرعت اجرای قانون بسیار کند است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سازمان‌ها و دستگاه‌های مربوط به امور زمین موظف به همکاری با سازمان ثبت اسناد و املاک برای اجرای طرح کاداستر هستند، تصریح کرد: دولت معتقد به اجرای این قانون است، از این رو تاکنون همکاری مناسبی با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور داشته است.

کاظمی یادآور شد:  نقصی در قانون و اجرای قانون وجود ندارد و تنها به اجرای کند قانون انتقاد وارد است که در این زمینه مشکلات بودجه‌ای و مباحث تخصصی برای پیاده‌سازی طرح کاداستر به عنوان علت کندی آن مطرح است.

وی تاکید کرد: باید آموزش‌های لازم به کارشناسان سازمان ثبت اسناد و املاک ارائه شود تا روند اجرای قانون با سرعت بیشتری طی شود.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز با حضور در کمیسیون قضایی و حقوقی از تدوین برنامه‌های ویژه برای اتمام طرح کاداستر خبر داده است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر