ایام محرم 1398
1388/02/23 15:23:00
سرویس صحن

نماینده تاکستان: نتیجه حضور همگانی در انتخابات، تشکیل دولت مقتدر است

**نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی حضور همگانی مردم در انتخابات را موجب تشکیل دولتی مقتدر دانست و تصریح کرد: نتیجه انتخابات نشان از این است که میزان رأی ملت است.

"امیر طاهرخانی" دومین ناطق جلسه علنی روز چهارشنبه اظهار داشت: قزوین از مشکلات زیادی رنج می‌برد و با توجه به صنعتی بودن این استان برخی از این مشکلات مربوط به کارگران و واحدهای صنعتی است که در طی سال‌های گذشته نه تنها حل نشده بلکه افزایش نیز یافته است.

نماینده تاکستان مدیریت غلط و زد و بندهای سیاسی را مشکل اصلی استان قزوین عنوان کرد و افزود: در جلسه هیات‌دولت در استان قزوین شاهد ارائه آمارهای غلط از سوی مسئولین استانی بودیم که این آمارها با واقعیت تطبیق نداشت.

طاهرخانی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به دهمین انتخابات ریاست جمهوری بر حضور حداکثری مردم در این انتخابات تاکید کرد.

وی حضور همگانی مردم در انتخابات را موجب تشکیل دولتی مقتدر دانست و تصریح کرد: نتیجه انتخابات نشان از این است که میزان رأی ملت است.

نماینده تاکستان با بیان اینکه گروه‌های سیاسی با حفظ حرمت‌ها باید مانع شکسته شدن حریم‌ها شوند، خاطرنشان کرد: در این راستا به خصوص نمایندگان مجلس باید توجه لازم را داشته باشند.

وی پاسخ‌ دادن به بیانات نسنجیده برخی افراد را صحیح ندانست و اظهار داشت: به سران و بزرگان نظام توصیه می‌کنم که غوغا‌سالاران و انحصار‌طلبان را نصیحت و توجه آنان را به این نکته جلب کنند که امروز حفظ حرمت و وحدت در کشور جزء بالاترین ارزش‌ها است.

طاهرخانی با اشاره به هتک‌حرمت برخی از شخصیت‌های نظام که طی سالیان گذشته به مردم و نظام خدمت کرده‌اند، تاکید کرد: حمله به افراد با اغراض سیاسی درست نیست.

وی افزود: همواره در طول سالیان گذشته یکی از افتخارات نظام، انتخاب آزاد بوده است و در این جهت عملکردها و رفتارها باید به شکلی باشد که شائبه جانب‌داری مسئولین برطرف شود.

نماینده تاکستان به برخی اخبار رسیده در مورد عملکرد برخی از هیات‌های اجرایی در سطح کشور، گفت: هیات‌های اجرایی کاملاً یکجانبه و به صورت دست‌چین در برخی از استان‌ها و قزوین انتخاب شده‌اند و می‌بینیم دست‌های پشت‌پرده هیات‌های اجرایی را به صورت یکسان چینش کرده‌اند.

وی همچنین با تاکید بر اینکه صدا و سیما نباید در اختیار گروه خاصی باشد، افزود: صدا و سیما باید رعایت انصاف را بکند.

طاهرخانی با بیان اینکه پرداخت‌های نقدی در سطح کشور کلیت انتخابات را زیر سوال می‌برد، یادآور شد: اینگونه پرداخت‌ها گره از مشکلات مردم باز نمی‌کند زیرا باید مشکلات را با برنامه استراتژی و مدون حل کرد.

وی با بیان اینکه اینکه عده‌ای همه ارزش‌ها را برای خود مصادره و عملکرد مخالفین را تخطئه می‌کنند، خاطرنشان کرد: میزان موفقیت در عملکردها نسبی است و همه دولت‌ها دارای نقاط قوت و ضعف بوده‌ و امروز مردم باید با مقایسه عملکردها قضاوت کنند.

نماینده تاکستان با تاکید بر رعایت اخلاق در انتخابات، گفت: برای رسیدن به مطلوب خود نباید دست به تخریب رقیب زد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet