هدر موبایل
1395/06/19 12:10:11
سرویس سیاسی
رضایی:

بریتانیا شریک جرم سعودی ها در کشتار مردم یمن است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به فروش تسلیحات آمریکایی و فرانسوی برای کشتار مردم یمن گفت: واشنگتن و لندن شرکای جرم سعودی در جنایت جنگی هستند.
بریتانیا شریک جرم سعودی ها در کشتار مردم یمن است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به فروش تسلیحات آمریکایی و فرانسوی برای کشتار مردم یمن گفت: واشنگتن و لندن شرکای جرم سعودی در جنایت جنگی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102758757007.jpg بریتانیا,شریک,جرم,سعودی,ها,در,کشتار,مردم,یمن,است Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن ابراز تاسف از کشتار مردم یمن در تهاجم سعودی گفت: ریاض برای جبران شکست های داعش و ترس از سرایت انقلاب یمن مردم این کشور را به خاک و خون کشیده و مرتکب جنایت جنگی شده است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای غربی براساس استانداردهای دوگانه همواره به دنبال اتهام تراشی علیه کشورهای مخالف سیستم استعماری آمریکا هستند اما در مورد متحدین دیکتاتور خود هیچ اقدامی انجام نمی دهند.

وی تصریح کرد: رژیم سعودی مردم عربستان را به شدت سرکوب می کند تا جایی که حتی زنان از حقوق اولیه برخوردار نیستند اما به عنوان دارای کرسی حقوق بشرسازمان ملل به عنوان مهره آمریکا ایفای نقش می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: عربستان در کشتار مردم یمن از تسلیحات ساخت آمریکا و انگلیس استفاده می کند و این کشورها برخلاف قراردادهای بین المللی رفتار می کنند.

وی با مضحک خواندن مواضع وزیرامورخارجه انگلیس در توجیه عدم تحریم تسلیحاتی عربستان گفت: بریتانیا از جمله کشورهایی است که خود را مدعی حقوق بشر می داند اما کشتار مردم یمن را به سود کارخانجات تسلیحاتی این کشور ترجیح می دهد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet