هدر موبایل
1388/02/23 16:22:00
سرویس صحن

نماینده کهگیلویه: مشارکت سیاسی مردم، مشروعیت حاکمیت است

**نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشارکت سیاسی مردم همان مشروعیت حاکمیت است، تاکید کرد: قطعا باید زمینه‌ را برای حضور مردم فراهم سازیم.

"سیدعلی بزرگواری" پنجمین ناطق جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس با یادآوری اینکه اینکه امام (ره) آموزش و پرورش را کارخانه انسان سازی می‌دانست، تصریح کرد: باید مشکلات معیشت این قشر زحمتکش یعنی معلمان را برطرف کنیم و آنها با وجود مشکلاتی معیشتی چگونه می‌توانند انسان ساز باشند.

نماینده مردم کهگیلویه گفت: حق‌ التدریس معلمان باید در اسرع وقت پرداخت شود و با تاسیس دانشگاه‌های تربیت معلم زمینه جذب استعدادها در آموزش و پرورش فراهم سازند.

بزرگواری با اشاره به اینکه مشارکت سیاسی مردم همان مشروعیت حاکمیت است، خاطرنشان کرد: قطعا باید زمینه را برای حضور مردم فراهم سازیم و بنا بر بیانات مقام معظم رهبری دولتی ضد فساد، ساده زیست و مردمی انتخاب کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه انگشت اشاره برخی‌ها به سمت سپاه و بسیج نشانه رفته است، تصریح کرد: بعضی‌ها فلسفه انقلاب اسلامی را نفهمیده‌‌اند که انقلاب ما انقلاب ارزش‌ها بوده است.

بزرگواری با اشاره به اینکه افرادی وضعیت فلسفی سپاه و بسیج را نمی‌دانند، تاکید کرد: سپاه و بسیج نگهبان انقلاب و دستاوردهای آن می‌باشد و در تمام عرصه‌ها مانند مبارزه با گروه‌های الحاقی و نفاق رسالت خود را به خوبی انجام داده است.

وی در ادامه افزود: سپاه در عرصه‌های گوناگون دفاع مقدس، ساختن سدها و طونل‌ها فعالیت داشته و در زمان شبیخون فرهنگی 8 سال جانانه دفاع کرده است.

نماینده کهگیلویه با اشاره به اینکه سپاه در عرصه سیاسی نیز باید در وسط میدان باشد تا به ارزشها انقلاب آسیبی نرسد، تصریح کرد: کوته فکران نمی‌دانند که بسیج یعنی آمادگی همیشگی توده مردم با ایمان در عرصه‌های مختلف اما برخی‌ها بسیج را یک دستگاه نظامی می‌دانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet