آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نماینده کهگیلویه: مشارکت سیاسی مردم، مشروعیت حاکمیت است

سرویس صحن
**نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشارکت سیاسی مردم همان مشروعیت حاکمیت است، تاکید کرد: قطعا باید زمینه‌ را برای حضور مردم فراهم سازیم.
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388 ساعت 16:22

"سیدعلی بزرگواری" پنجمین ناطق جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس با یادآوری اینکه اینکه امام (ره) آموزش و پرورش را کارخانه انسان سازی می‌دانست، تصریح کرد: باید مشکلات معیشت این قشر زحمتکش یعنی معلمان را برطرف کنیم و آنها با وجود مشکلاتی معیشتی چگونه می‌توانند انسان ساز باشند.

نماینده مردم کهگیلویه گفت: حق‌ التدریس معلمان باید در اسرع وقت پرداخت شود و با تاسیس دانشگاه‌های تربیت معلم زمینه جذب استعدادها در آموزش و پرورش فراهم سازند.

بزرگواری با اشاره به اینکه مشارکت سیاسی مردم همان مشروعیت حاکمیت است، خاطرنشان کرد: قطعا باید زمینه را برای حضور مردم فراهم سازیم و بنا بر بیانات مقام معظم رهبری دولتی ضد فساد، ساده زیست و مردمی انتخاب کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه انگشت اشاره برخی‌ها به سمت سپاه و بسیج نشانه رفته است، تصریح کرد: بعضی‌ها فلسفه انقلاب اسلامی را نفهمیده‌‌اند که انقلاب ما انقلاب ارزش‌ها بوده است.

بزرگواری با اشاره به اینکه افرادی وضعیت فلسفی سپاه و بسیج را نمی‌دانند، تاکید کرد: سپاه و بسیج نگهبان انقلاب و دستاوردهای آن می‌باشد و در تمام عرصه‌ها مانند مبارزه با گروه‌های الحاقی و نفاق رسالت خود را به خوبی انجام داده است.

وی در ادامه افزود: سپاه در عرصه‌های گوناگون دفاع مقدس، ساختن سدها و طونل‌ها فعالیت داشته و در زمان شبیخون فرهنگی 8 سال جانانه دفاع کرده است.

نماینده کهگیلویه با اشاره به اینکه سپاه در عرصه سیاسی نیز باید در وسط میدان باشد تا به ارزشها انقلاب آسیبی نرسد، تصریح کرد: کوته فکران نمی‌دانند که بسیج یعنی آمادگی همیشگی توده مردم با ایمان در عرصه‌های مختلف اما برخی‌ها بسیج را یک دستگاه نظامی می‌دانند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000