هدر موبایل
1395/06/20 09:50:37
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی:

واشنگتن با مهره های سعودی یازدهم سپتامبر را عملیاتی کرد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سازمان جاسوسی آمریکا در خلال جنگ داخلی افغانستان از طریق رژیم سعودی القاعده و طالبان را ایجاد کرد ، قطعا واشنگتن از طریق ریاض در عملیات یازدهم سپتامبر دخیل بوده است.
واشنگتن با مهره های سعودی یازدهم سپتامبر را عملیاتی کرد عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سازمان جاسوسی آمریکا در خلال جنگ داخلی افغانستان از طریق رژیم سعودی القاعده و طالبان را ایجاد کرد ، قطعا واشنگتن از طریق ریاض در عملیات یازدهم سپتامبر دخیل بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108385640448.jpg واشنگتن,با,مهره,های,سعودی,یازدهم,سپتامبر,را,عملیاتی,کرد Icana

محمدجوادجمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن مشکوک خواندن حمله تروریستی یازدهم سپتامبر گفت: عملیات انتحاری توسط 19 نفر که غالب آنها سعودی بودند در خاک ایالات متحده اقدامی است که دارای ابعاد پنهان بسیاری است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی گفت: ناتوانی دستگاه های اطلاعاتی آمریکا در مقابله با عملیات عناصر القاعده که آموزش های منحصر به فردی دیده بودند ، به نظر مضحک می رسد.

وی با بیان این که ابهامات زیادی در مورد یازدهم سپتامبر2001 وجود دارد ، گفت: خروج اوراق بهادار و جواهرات برج های دوقلوی نیویورک یا غیبت کارمندان صهیونیست در روز حملات القاعده مسائلی است که نمی توان از کنار آنها بی تفاوت عبور کرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: همکاری سازمان های اطلاعاتی آمریکا نظیر سیاCIA  یا پلیس فدرای FBI  با عناصر القاعده یا فضاسازی برای عناصر سعودی کاملا مشهود است.

وی تصریح کرد: پس از کشتار مردم نیویورک هجمه سنگین اسلام هراسی توسط رسانه های تبلیغاتی صهیونیستی آغاز شد و در سایه این عملیات تهاجم آمریکا به خاورمیانه آغاز شد.

جمالی نوبندگانی در ادامه گفت: رژیم سعودی که به عنوان مزدور منافع آمریکا دست به هرکاری می زند قطعا در عملیات یازدهم سپتامبر دخیل بوده است.

وی با پیش کشیدن نحوه تشکیل القاعده در افغانستان گفت: سازمان جاسوسی آمریکا در خلال جنگ داخلی افغانستان از طریق رژیم سعودی القاعده و طالبان را ایجاد کرد ، قطعا واشنگتن در عملیات یازدهم سپتامبر دخیل بوده است.

دبیراول حزب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در انتها تاکید کرد: شاهزاده های تکفیری سعودی که داعش را به عنوان کاردستی جدید ریاض برای آدم کشی طراحی کرده اند قطعا در عملیات یازدهم سپتامبر نیز نقش مستقیم داشته اند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet