انتخابات ریاست جمهوری
1386/07/16 13:49:00
سرویس صحن

بزرگیان: گزینه معرفی شده برای تصدی وزارت صنایع، ویژگی های مناسب این پست را دارد

محرابیان وزیر پیشنهادی برای تصدی وزارت صنایع هفته آینده با حضور در کمیسیون صنایع و معادن به ارائه برنامه های خود می پردازد.

احمد بزرگیان در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: کسی که قرار است مسئولیت وزارت صنایع را به عنوان وزیر برعهده بگیرد لازم است که با مجموعه صنعت کشور آشنا باشد، تفکر استراتژیک در ارتباط با صنعت داشته باشد، سند چشم انداز و برنامه های توسعه را خوب بفهمد و دارای سابقه کار در بخش صنعت باشد.

وی افزود: این فرد باید رشته تحصیلی متناسب و تفکر مدیریت کار سیستمی را برای اداره مجموعه دارا باشد و نیز توان ارتباط با مجلس هم در مراحل کسب رای اعتماد و هم در ادامه کار داشته باشد. همچنین مورد اعتماد رئیس جمهور باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن خاطرنشان کرد: گزینه معرفی شده از سوی رئیس جمهور برای تصدی وزارت صنایع چند مورد از این ویژگی ها را دارد.

بزرگیان ادامه داد: آقای محرابیان سوابق صنعتی ندارند اما از لحاظ عملیاتی توانایی خود را ثابت کرده اند.

وی تصریح کرد: هفته آینده کمیسیون صنایع از ایشان دعوت به عمل می آورد تا در مورد برنامه های خود گزارشی ارائه کنند و به نظر می رسد با توجه به نوع کارهایی که تاکنون انجام داده اند و نیز مورد اعتماد رئیس جمهور هستند موفق به کسب رای اعتماد از مجلس گردند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet