هدر موبایل
1395/06/26 13:28:43
سرویس اقتصادی
زهرا سعیدی مطرح کرد:

دست درازی به یارانه نقدی مردم برای جبران کمبود منابع ممنوع

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: شایسته نیست در هر بخشی که کشور با کمبود منابع روبرو شد برخی مسئولان اظهار کنند از منابع پرداخت یارانه، کمبود منابع مالی جبران شود.
دست درازی به یارانه نقدی مردم برای جبران کمبود منابع ممنوع عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: شایسته نیست در هر بخشی که کشور با کمبود منابع روبرو شد برخی مسئولان اظهار کنند از منابع پرداخت یارانه، کمبود منابع مالی جبران شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109761095056.jpg دست,درازی,به,یارانه,نقدی,مردم,برای,جبران,کمبود,منابع,ممنوع Icana

زهرا سعیدی مبارکه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره موضوع استفاده از یارانه نقدی در بخش تولید گفت: اینکه باید بخش تولید کشور تقویت شود موضوعی است که تمامی مردم و مسئولان روی آن تاکید دارند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: یکی از اهداف در زمینه هدفمند کردن یارانه ها، این بود هزینه های مانند برق و آب خانوارها در اختیار خودشان قرار بگیرد تا برنامه ریزی و مدیریت را در این رابطه انجام دهند.  

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه برخی خانوارها درآمدی به جز یارانه نقدی ندارند، افزود: شایسته نیست در هر بخشی که کشور با کمبود منابع روبرو شد برخی مسئولان اظهار کنند از منابع پرداخت یارانه، کمبود منابع جبران شود به دلیل اینکه این اظهارات برای خانوارها بدون درآمد و با درآمد کم ناراحت کننده است.

خبر قطع یارانه برای خانوارهای کم درآمد استرس ایجاد می کند

وی افزود: براساس تعالیم دینی نباید اجازه داد فقرا، فقیرتر شوند و دراین راستا نیاز به برنامه ریزی دقیق است.

سعیدی افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت باید با تقویت عملی بخش تولید، از حفظ اشتغال های موجود حمایت کند و برنامه های اشتغال زایی در کشور تقویت کند.

وی تصریح کرد: تقویت بخش تولید علاوه بر منابع نقدی، به هنر مدیریت نیز نیاز دارد هنری که با منابع موجود بتواند کارهای بزرگ انجام داد.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مدیران و مسئولان می توانند از مشاوران نخبه و جوان استفاده کنند تا زمینه رفع مشکلات و رونق اقتصاد فراهم شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet