هدر موبایل
1395/06/31 10:24:56
سرویس اجتماعی
صادقی مطرح کرد:

تاثیر مقطعی تعطیلات زمستانه بر کاهش آلودگی هوا/ تا مهیا شدن شرایط از راهکارهای کوتاه‌مدت بهره گرفته شود

عضو هیات رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس ضمن تاکید براینکه تعطیلات زمستانه مدارس در کاهش آلودگی هوا تاثیر مقطعی دارد، گفت: تاحصول شرایط برای اقدامات اساسی می توان از روش های کوتاه مدت استفاده کرد.
تاثیر مقطعی تعطیلات زمستانه بر کاهش آلودگی هوا/ تا مهیا شدن شرایط از راهکارهای کوتاه‌مدت بهره گرفته شود عضو هیات رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس ضمن تاکید براینکه تعطیلات زمستانه مدارس در کاهش آلودگی هوا تاثیر مقطعی دارد، گفت: تاحصول شرایط برای اقدامات اساسی می توان از روش های کوتاه مدت استفاده کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104404803709.jpg تاثیر,مقطعی,تعطیلات,زمستانه,بر,کاهش,آلودگی,هوا/,تا,مهیا,شدن,شرایط,از,راهکارهای,کوتاه‌مدت,بهره,گرفته,شود Icana

محمود صادقی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در واکنش به پیشنهاد رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست مبنی بر تعطیلات زمستانه مدارس با هدف کاهش آلودگی هوا، گفت: به کارگیری اقدامات زیربنایی و پایه‌ای برای کاهش آلایندگی در پایتخت و سایر شهرهای درگیر با آلودگی هوا تاثیر بیشتری خواهد داشت اما تا زمانیکه بتوان شرایط اقدامات اساسی را مهیا کرد می‌توان از روش‌های مقطعی و مسکن استفاده کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اقدامات سازمان حفاظت محیط زیست در چند سال اخیر، افزود: با تمام کاستی‌های موجود سازمان حفاظت محیط‌زیست توانست در چند سال اخیر گام‌های مثبتی در زمینه کاهش آلودگی هوا بردارد بنابراین به نظر می رسد تعطیلات زمستانه نیز در کوتاه مدت موثر خواهد بود.

وی با بیان اینکه تهران مشکل اساسی از نظر جمعیت دارد، تصریح کرد: با توجه به مشکلات پایتخت به ویژه با دارا بودن جعیت و مهاجرت‌های بسیار برای کاهش آلودگی هوا در کوتاه مدت نمی‌توان گام بلند و موثری برداشت البته می‌توان تا حصول شرایط به اقدامات مقطعی بسنده کرد.

عضو هیات رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، معتقد است: به کارگیری روش‌های مقطعی مانند تعطیلات زمستانه مدارس برای کاهش آلودگی هوا حداقل از بروز افزایش مشکلات ناشی از آلایندگی جلوگیری می‌کند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet