هدر موبایل
1395/07/04 17:30:35
سرویس اقتصادی
باستانی در تشریح نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن:

لایحه ا لحاق ایران به کنوانسیون تمپره تصویب شد/بررسی طرح حمایت از مالکیت صنعتی

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوع خود گفت:لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون تمپره در مورد ارائه منابع مخابراتی برای کاهش بلا و عملیات امدادی در نشست امروز تصویب شد.
لایحه ا لحاق ایران به کنوانسیون تمپره تصویب شد/بررسی طرح حمایت از مالکیت صنعتی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوع خود گفت:لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون تمپره در مورد ارائه منابع مخابراتی برای کاهش بلا و عملیات امدادی در نشست امروز تصویب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43551.jpg لایحه,ا,لحاق,,ایران,به,کنوانسیون,تمپره,تصویب,شد/بررسی,طرح,حمایت,از,مالکیت,صنعتی Icana

سعید باستانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه امروز(یکشنبه 4 مهرماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت:نخستین دستور کار امروز بررسی لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون تمپره در مورد ارائه منابع مخابراتی برای کاهش بلا و عملیات امدادی بود که کلیات این لایحه در کمیسیون تصویب شد.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی، افزود:در هنگام وقوع بلایا و حوادث غیرمترقبه کشورهای عضو این کنوانسیون امکانات مخابراتی خود را در اختیار یکدیگر قرار می دهند، تا بتوانند میزان بلایا را کاهش داده و عملیات امدادی را بهبود بخشند.

طرح حمایت از مالکیت صنعتی بررسی شد

باستانی با اشاره به دستورکار دیگر کمیسیون صنایع و معادن ادامه داد: طرح حمایت از مالکیت صنعتی که به عنوان کمیسیون فرعی به کمیسیون صنایع و معادن ارجاع شده در جلسه امروز بررسی شد و کمیسیون اصلی این طرح کمیسیون قضایی و حقوقی است.

وی با بیان اینکه تنها یک ماده از طرح مذکور بررسی شده است، یادآور شد:مالکیت صنعتی در خصوص ثبت اختراعات و علایم تجاری است، که یکی از بندها در این زمینه بوده که چه مصادیقی موضوع این قانون می شود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: طرح حمایت از مالکیت صنعتی حدود 154 ماده دارد، که حدود 18 ماده به کمسیون صنایع مربوط می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet