هدر موبایل
1395/07/06 11:07:00
سرویس صحن
حسن پور بیگلری:

قانون مبارزه با پولشویی و حمایت از بحث هسته‌ای در مجلس گذشته تصویب شد

نماینده مردم سیرجان در مجلس گفت: قانون مبارزه با پولشویی و حمایت از بحث هسته‌ای در مجلس گذشته با تدبیر شخص رئیس مجلس و دیانت مقام معظم رهبری و نمایندگان مجلس نهم تصویب شد.
قانون مبارزه با پولشویی و حمایت از بحث هسته‌ای در مجلس گذشته تصویب شد نماینده مردم سیرجان در مجلس گفت: قانون مبارزه با پولشویی و حمایت از بحث هسته‌ای در مجلس گذشته با تدبیر شخص رئیس مجلس و دیانت مقام معظم رهبری و نمایندگان مجلس نهم تصویب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607109244690198.jpg قانون,مبارزه,با,پولشویی,و,حمایت,از,بحث,هسته‌ای,در,مجلس,گذشته,تصویب,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهباز حسن‌پور بیگلری در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 6 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین‌نامه‌ای با استناد به ماده 79 افزود: یکی از نمایندگان پشت تربیون سخنانی را درخصوص مجلس نهم مطرح کردند و در پشت تریبون از نمایندگان خواست که نترسند؛ حال جای این سوال باقی است که چرا به نمایندگان دوره گذشته بی‌احترامی می‌کنید؟

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از همه گروه‌های سیاسی در مجلس نهم حضور داشتند و هر دوره نیز بخش مهمی از نمایندگان رأی نمی‌آورند، امیدوارم شما با این ادبیات مشمول این موضوع نشوید، ولی افراط و تفریط در هر دوره‌ای مورد نکوهش مردم است.

وی یادآور شد: سوال پرسیدن از وزیر، زیر سوال بردن دولت نیست، بلکه کمک به دولت است. بهتر بود رئیس مجلس به برخی نمایندگان عنوان می‌کردند که قانون مبارزه با پولشویی و حمایت از بحث هسته‌ای در مجلس گذشته با تدبیر شخص رئیس مجلس و دیانت مقام معظم رهبری و نمایندگان مجلس نهم تصویب شد.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: بهتر است این بحث ادامه نیابد، زیرا اخلاقاً درست نیست که در مورد مجالس گذشته صحبتی به میان آید و باید به نهادهای قانونی احترام گذاشت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet