هدر موبایل
1395/07/06 11:27:34
سرویس صحن
قاضی‌پور در تذکر آیین‌نامه‌ای:

مجلس نهم جزو افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است

نماینده مردم ارومیه با بیان اینکه مجلس نهم جزو افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: اگر مجلس نهم نبود، برخی آقایان دو دستی کشور را تقدیم غرب می‌کردند.
مجلس نهم جزو افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است نماینده مردم ارومیه با بیان اینکه مجلس نهم جزو افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: اگر مجلس نهم نبود، برخی آقایان دو دستی کشور را تقدیم غرب می‌کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201601106047744613.jpg مجلس,نهم,جزو,افتخارات,نظام,مقدس,جمهوری,اسلامی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 6 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصول 2 ، 3 و 43 گفت: جلوگیری از توسعه اقتصادی بیگانه بر اقتصاد کشور و جلوگیری از نفوذ اجانب از مواردی است که در قانون اساسی به آنها اشاره شده و باید مورد توجه مسئولان وزارت اقتصاد قرار گیرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین‌نامه‌ای تاکید کرد: یکی از همکاران صحبت‌هایی در مورد مجلس نهم انجام دادند، در حالی که باید گفت مجلس نهم جزو افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است، زیرا این مجلس در مبارزه با سلطه‌گری برخورد قاطعی انجام داد تا جایی که در مجلس نهم سوال از رئیس جمهور نیز مطرح شد و رهبر معظم انقلاب اسلامی حکم حکومتی صادر کردند که منجر به پس‌گیری سوالات نمایندگان شد.

وی یادآور شد: اگر مجلس نهم نبود، برخی آقایان دو دستی کشور را تقدیم غرب می‌کردند، ما افتخارمان این است که ولایتمدار هستیم و عاشق نظام هستیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet