هدر موبایل
1395/07/06 12:10:41
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر شفاهی:

شورای عالی امنیت ملی حق دارد با توجه به مسائل جهانی تدابیر لازم را اتخاذ نماید

نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید بر اینکه گروه‌های حزب‌الله و مقاومت فلسطین برای رهایی سرزمین‌های اشغالی مقاومت می‌کنند، گفت: حق شورای عالی امنیت ملی است که با توجه به مسائل جهانی تدابیر لازم را اتخاذ کند.
شورای عالی امنیت ملی حق دارد با توجه به مسائل جهانی تدابیر لازم را اتخاذ نماید نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید بر اینکه گروه‌های حزب‌الله و مقاومت فلسطین برای رهایی سرزمین‌های اشغالی مقاومت می‌کنند، گفت: حق شورای عالی امنیت ملی است که با توجه به مسائل جهانی تدابیر لازم را اتخاذ کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608107987934093.jpg شورای,عالی,امنیت,ملی,حق,دارد,با,توجه,به,مسائل,جهانی,تدابیر,لازم,را,اتخاذ,نماید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (سه شنبه 6 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر خود گفت: نسبت به نحوه اداره مجلس تذکر دارم و باید به این موضوع رسیدگی شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنده در خصوص FATF وارد بحث‌های محتوایی نمی‌شوم اما معتقدم که عزیزانی که ادعای التزام به منویات مجلس را دارند حتی تذکرات قبل از جلسه علنی را رعایت نکردند به دلیل اینکه قرار بود وارد بحث‌هایی نشویم که خارجی‌ها بتوانند از آن سوء استفاده کنند.

کواکبیان گفت: به عنوان نماینده عضو کمیسیون امنیت ملی و همچنین عضو دبیرخانه دائمی حمایت از مردم فلسطین تأکید می‌کنم که این ناجوانمردانه است از گروه‌ حزب‌الله و مقاومت فلسطین به نحوی اسم ببرند که گویا ما آنان را تروریسم می‌دانیم، این در حالی است که گروه‌های فلسطینی و حزب‌الله برای رهایی از سرزمین‌های اشغال شده در حال دفاع هستند و حتی عربستان نیز تحت عنوان موسسات خیریه به گروه حماس کمک‌رسانی می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: اگر در خصوص بحث‌های محتوایی موضوعی باقی مانده است باید دوستانی که دغدغه دارند از طریق ارائه طرح بگویند که وزیر اقتصاد اشتباه کرده و نباید الزامی پذیرفته شود اما این حق شورای عالی امنیت ملی است که با توجه به مسائل جهانی تدابیر لازم را اتخاذ کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet