ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/06 12:51:36
سرویس صحن
کمالی‌پور:

تذکرات نمایندگان به دستگاه‌ها توسط هیات رئیسه پیگیری شود

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری مطالبات نمایندگان توسط هیأت رئیسه سبب حفظ منزلت نمایندگان می شود.
تذکرات نمایندگان به دستگاه‌ها توسط هیات رئیسه پیگیری شود نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری مطالبات نمایندگان توسط هیأت رئیسه سبب حفظ منزلت نمایندگان می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101091213875.jpg تذکرات,نمایندگان,به,دستگاه‌ها,توسط,هیات,رئیسه,پیگیری,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یحیی کمالی پور در نشست علنی امروز( سه شنبه 6 مهر ماه) صحن علنی مجلس شورای اسلامی، با استناد به بند 11 ماده 24 آیین نامه داخلی مجلس در تذکری شفاهی به هیأت رئیسه مجلس، گفت: سه ماه و اندی از آغاز کار مجلس دهم می‌گذرد و در این مدت ما شاهد نطق های میان دستور، تذکرات کتبی و تذکرات شفاهی نمایندگان بودیم و درصدی از وقت رسمی مجلس به این موضوع اختصاص یافته است اما خروجی در این زمینه به ما نرسیده است لذا تقاضا دارم هیأت رئیسه مجلس در راستای وظایف قانونی و شرعی خود امور و مطالبات نمایندگان را پیگیری کند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری مطالبات نمایندگان توسط هیأت رئیسه سبب حفظ شأن و منزلت نمایندگان شده و سبب می شود خواست نمایندگان که خواست مردم است مورد توجه قرار گرفته و عملی خواهد شد.

وی در ادامه افزود:بر اساس اصل 122 قانون اساسی که ریاست هیأت وزرا با ریاست جمهور است لذا هرجا وزرا در مقابل مردم و مسئولان مسئولیت دارند رئیس جمهور نیز باید نظارت کرده و  وزرا هم باید به مسئولیت‌های قانونی خودشان جامه عمل بپوشانند.

اکبر رنجبرزاده؛ عضو هیات رئیسه مجلس شورای  اسلامی در  پاسخ به تذکر کمالی ‌پور، گفت: تذکرات نمایندگان به همه دستگاه های مربوطه ارسال می‌شود و آن‌ها در  جریان قرار  می‌گیرند لذا هیات رئیسه این وظیفه خود را تاکنون انجام داده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet