خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/06 15:47:15
سرویس استان ها
در جلسه استانی با حضور موسوی لارگانی صورت گرفت؛

حل مشکل الزام داشتن سند برای بیمه تامین اجتماعی کشاورزان در شهرستان فلاورجان

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اکثر زمین‌های شهرستان فلاورجان فاقد سند هستند، گفت: لازم است شرط داشتن سند برای آغاز و استمرار بیمه کشاورزی حذف و تصرف مالکانه توسط شورای اسلامی تائید شود.
حل مشکل الزام داشتن سند برای بیمه تامین اجتماعی کشاورزان در شهرستان فلاورجان نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اکثر زمین‌های شهرستان فلاورجان فاقد سند هستند، گفت: لازم است شرط داشتن سند برای آغاز و استمرار بیمه کشاورزی حذف و تصرف مالکانه توسط شورای اسلامی تائید شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201609108741914672.jpg حل,مشکل,الزام,داشتن,سند,برای,بیمه,تامین,اجتماعی,کشاورزان,در,شهرستان,فلاورجان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با علی‌اصغر دادخواه مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان از اقدامات اخیر سازمان در راستای افزایش رضایتمندی بیمه شدگان و حمایت از جامعه هدف که همگی از قشر زحمتکش و مستضعف جامعه هستند، قدردانی کرد و گفت: از مسئولین تامین اجتماعی استان می خواهم تا اقدامات اساسی و زیربنایی را در دستور کار قرار داده و به نحوی عمل کنند که تفسیر بخشنامه و دستورالعمل ها به نفع مخاطبین با رعایت ضوابط و مقررات باشد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی به مشکلات بیمه کشاورزان و اعتراض این قشر زحمتکش نسبت برخی تفاسیر نادرست مسئولین اشاره کردو افزود: اکثر زمین های شهرستان فلاورجان فاقد سند هستند لذا لازم است شرط داشتن سند برای آغاز و استمرار بیمه کشاورزی حذف و تصرف مالکانه توسط شورای اسلامی تائید شود.

وی همچنین در خصوص حل مشکل کارگران کشاورزان متوفی نیز گفت: لازم است دو ماه به خانواده کشاورزان متوفی فرصت داده شود تا وراث از میان خود یک نفر را به عنوان کارفرما به تامین اجتماعی معرفی کنند.

گفتنی است دادخواه در پاسخ به این درخواست تاکید کرد با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه و مشکلات اقتصادی نهایت همکاری را با این افراد انجام خواهد داد.

همچنین در این جلسه مقرر شد شعبه تامین اجتماعی در بخش قهدریجان با هدف تسهیل ارائه خدمات به مردم عزیز این بخش در آینده نزدیک راه اندازی شود.

به گزارش خانه ملت در ابتدای این دیدار، دادخواه ضمن تشریح اقدامات انجام شده سازمان تامین اجتماعی در راستای ارتقای سطح رضایتمندی مخاطبین و ارائه خدمات مطلوب و بهینه به منظور دستیابی سریع، آسان به خدمات و تعهدات سازمان گفت: از جمله افزایش شعب اقماری و کارگزاری در مناطق محروم و دوردست به شعبه مادر، پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران با هدف نظارت جامع و کامل به منظور جلوگیری از پرداخت های من غیرحق، تشکیل پرونده بیمه ای الکترونیک با هدف حذف تشریفات اداری و تسریع در انجام خدمات، اختصاص شماره تامین اجتماعی به کلیه بیمه شدگان و مستمری بگیران به منظور دسترسی سریع و آسان به خدمات سازمان درسراسر کشور، ایجاد شرایط ویژه جهت کارفرمایان در راستای منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال ٩٥ به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل انجام شد، همچنین اداره کل استان و شعب تابعه با جدیت تمام و با استفاده از کلیه امکانات و پتانسیل های موجود امورات جاری سازمان را به نحو احسن انجام و اقدام می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet