هدر موبایل
1395/07/06 16:53:31
سرویس سیاسی
امیرعبداللهیان:

تل آویو واقعیت حزب الله مقتدر را پذیرفته است

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل معتقد است رمز موفقیت مردم فلسطین در مقاومت و مبارزه با اهداف جاه‌طلبانه رژیم نامشروع فلسطین اشغالی نهفته است.
تل آویو واقعیت حزب الله مقتدر را پذیرفته است دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل معتقد است رمز موفقیت مردم فلسطین در مقاومت و مبارزه با اهداف جاه‌طلبانه رژیم نامشروع فلسطین اشغالی نهفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/45389.jpg تل,آویو,واقعیت,حزب,الله,مقتدر,را,پذیرفته,است Icana

حسین امیرعبداللهیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به اظهارات اخیر کلینتون در دیدار با نتانیاهو که وجود اسرائیل قوی و پرتحرک را برای آمریکا حیاتی قلمداد کرده است، گفت: سیاست آمریکا در قبال رژیم صهیونیستی همواره بدون تغییر و مبتنی بر حمایت بی چون و چراست.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل بر همین اساس تصریح کرد: جمهوری اسلامی بدون اعتنا به رفتار آمریکا، به صورت جدی به حمایت و پشتیبانی های خود از مردم و مبارزان فلسطینی ادامه می دهد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه رمز موفقیت مردم فلسطین در مقاومت و مبارزه با اهداف جاه‌طلبانه رژیم نامشروع فلسطین اشغالی نهفته است، عنوان کرد: علیرغم تحولات پیچیده منطقه، اکنون مقاومت در منطقه در بهترین وضعیت خود قرار دارد.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین همچنین ادامه داد: تل آویو واقعیت حزب الله مقتدر و گروه های جهادی فلسطین را با تمام وجود نامشروع خود درک می کند و می داند استمرار انتفاضه فلسطین و گسترش روزافزون آن در سراسر فلسطین اشغالی واقعیتی انکارناپذیر است.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل در پایان خاطرنشان ساخت: مبارزه با صهیونیسم و تروریسم دو روی واقعی و ضروری یک سکه در غرب آسیا به شمار می رود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet