هدر موبایل
1395/07/06 17:35:14
سرویس اقتصادی
بختیاری:

طرح حفاظت از اراضی کشاورزی در کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی شد

عضو هیئت رییسه کمیسیون کشاورزی ، اب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه طرح حفاظت از اراضی کشاورزی در کمیسیون متبوعش بررسی شد، گفت: قرار شد موانع مذکور در این طرح پس از شناسایی حذف و سپس قوانین جدید به این طرح بسیار مهم افزوده شود.
طرح حفاظت از اراضی کشاورزی در کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی شد عضو هیئت رییسه کمیسیون کشاورزی ، اب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه طرح حفاظت از اراضی کشاورزی در کمیسیون متبوعش بررسی شد، گفت: قرار شد موانع مذکور در این طرح پس از شناسایی حذف و سپس قوانین جدید به این طرح بسیار مهم افزوده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101356947524.jpg طرح,,حفاظت,از,اراضی,کشاورزی,در,کمیسیون,کشاورزی,,مجلس,,بررسی,شد Icana

 علی بختیاری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه امروز کمیسیون کشاورزی، اب و منابع طبیعی مجلس،گفت:  بررسی اخبار کشاورزی،  اب ، منابع طبیعی  و هواشناسی از دیگر دستور کارهای کمیسیون بود که در این جلسه بررسی شد.

 نماینده مردم بافت ،رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحث پرداخت بهای گندم به کشاورزان نیز از دیگر موضوعاتی بودکه نمایندگان در این جلسه  بررسی کردند، ادامه داد:  مشکلات منابع  آبی در اراضی کشاورزی،  طرحهای جایگزین کشت برای مناطقی که با  کمبود منابع  آبی  روبرو هستند  نیز  از دیگر موضوعات مورد بحث در  جلسه امروز  کمیسیون کشاورزی ، اب و منابع طبیعی مجلس بود.

 عضو هیئت  رییسه کمیسیون  کشاورزی ، اب و منابع  طبیعی مجلس با بیان اینکه  بررسی طرح  حفاظت از اراضی کشاورزی جز دستور کارهای کمیسیون متبوعش بود که پس از تبادل نظر میان نمایندگان کمیسیون  بررسی شد، یادآورشد:   قرار شد موانع مذکور  در این طرح  پس از شناسایی حذف  و سپس  قوانین  جدید به این طرح بسیار مهم افزوده  شود.

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet