هدر موبایل
1395/07/06 17:40:20
سرویس فرهنگی
آزادی‌خواه خبرداد:

تشکیل کارگروه تخصصی برای بررسی قوانین ناکارآمد در عرصه ورزش

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروه تخصصی برای بررسی قوانین ناکارآمد در عرصه ورزش در قالب طرح تنقیح قوانین ورزشی خبر داد.
تشکیل کارگروه تخصصی برای بررسی قوانین ناکارآمد در عرصه ورزش سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروه تخصصی برای بررسی قوانین ناکارآمد در عرصه ورزش در قالب طرح تنقیح قوانین ورزشی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104305140060.jpg تشکیل,کارگروه,تخصصی,برای,بررسی,قوانین,ناکارآمد,در,عرصه,ورزش Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (سه شنبه 9 مهرماه) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه برخی از قوانین کارآمدی لازم را ندارند و زمان زیادی از طرح آنها می‌گذرد، طرح تنقیح قوانین ورزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در جلسه امروز مقرر شد کمیته یا کارگروهی متشکل از نمایندگان کمیسیون فرهنگی مجلس، دستگاه های اجرایی، نماینده مرکز پژوهش‌ها و قوانین مجلس تشکیل شود تا موضوع مربوطه را بررسی و طرح پیشنهادی خود را ارائه کنند، اظهار کرد: مجموعا در طرح اولیه تنقیح قوانین ورزشی 24 ماده از قوانین که کارآیی لازم را ندارد ذکر شده بود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرشنان کرد: با توجه به اینکه بررسی تمام موارد ذکر شده در این طرح نیاز به کار کارشناسی و زمان زیادی داشت، نمایندگان تصمیم گرفتند کمیته یا کارگروه تخصصی در این زمینه تشکیل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet