هدر موبایل
1395/07/06 19:38:43
سرویس سیاسی
اوحدی در گفت و گو با خانه ملت مطرح کرد؛

تاکید مقام معظم رهبری بر استیفای حقوق شهدای منا

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه مقام معظم رهبری پس از دیدار با خانواده شهدای منا بر استیفای حقوق آنها تاکید نمودند گفت: دستگاه دیپلماسی به عنوان دستگاه حقوقی فاجعه منا را بااستفاده از ظرفیت های داخلی و بین المللی پیگیری می کند.
تاکید مقام معظم رهبری بر استیفای حقوق شهدای منا رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه مقام معظم رهبری پس از دیدار با خانواده شهدای منا بر استیفای حقوق آنها تاکید نمودند گفت: دستگاه دیپلماسی به عنوان دستگاه حقوقی فاجعه منا را بااستفاده از ظرفیت های داخلی و بین المللی پیگیری می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/100634.jpg تاکید,مقام,معظم,رهبری,بر,استیفای,حقوق,شهدای,منا Icana

سعید اوحدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص آخرین پیگیری های حقوقی فاجعه مناگفت: بعد از دیدار خانواده معظم شهدا با مقام معظم رهبری ایشان مجدداً تاکید فرمودند که تمام دستگاه ها باید تلاش کنند تا حقوق شهدای مظلوم منا و خانواده آنها استیفا شود.

رئیس سازمان حج و زیارت افزود: به همین جهت جلسه ای در کمیسیون قضایی و حقوقی با حضور نمایندگان دولت تشکیل شد که جمع بندی بسیار خوبی داشت و بر این اساس مقرر شد دستگاه دیپلماسی کشور به عنوان دستگاه حقوقی فاجعه منا را با استفاده از ظرفیت های داخلی و بین المللی پیگیری کند تا بتوان به نتیجه مطلوب دست یافت.

اوحدی با اشاره به ثبت نام زائران اربعین در سامانه سما ادامه داد: ثبت نام در سامانه سما به عنوان تنها مرکز ثبت نام زائران اربعین از 210 هزار نفر عبور کرده و شاهد استقبال خوبی از زائران هستیم.

رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: با توجه به تلاش بسیار خوبی که ستاد اربعین در وزارت کشور انجام داده است امیدواریم پذیرای زائرین به بهترین شکل باشیم که پیش بینی می شود تعداد زائران به مرز 2 میلیون نفر برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet