هدر موبایل
1395/07/06 20:28:31
سرویس اقتصادی
حسینی شاهرودی در تشریح نشست امروز کمیسیون اقتصادی:

تکلیف موسسه مالی و اعتباری میزان ظرف 2 هفته آینده مشخص می شود

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون مطبوع خود گفت: سوال چند تن از نمایندگان در دستور کار کمیسیون بود که نمایندگان از برخی سوالات قانع شده و از برخی قانع نشدند و برای تعیین تکلیف موسسه میزان مقرر شد ظرف دو هفته آینده تصمیمی اتخاذ شود.
تکلیف موسسه مالی و اعتباری میزان ظرف 2 هفته آینده مشخص می شود عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون مطبوع خود گفت: سوال چند تن از نمایندگان در دستور کار کمیسیون بود که نمایندگان از برخی سوالات قانع شده و از برخی قانع نشدند و برای تعیین تکلیف موسسه میزان مقرر شد ظرف دو هفته آینده تصمیمی اتخاذ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42936.jpg تکلیف,موسسه,مالی,و,اعتباری,میزان,ظرف,2,هفته,آینده,مشخص,می,شود Icana

سید حسن حسینی شاهرودی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون اقتصادی گفت:جلسه امروز کمیسیون به سوال نمایندگان از وزیر اقتصاد و امور دارایی اختصاص داده شد،  10 تن از نمایندگان مجلس از وزیر اقتصاد سوال داشتند،  که به دلیل کمبود وقت تنها 2 نفر از نمایندگان سوال خود را مطرح کردند.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، افزود:سوال آقایان کریمی قدوسی و محبی نیا در نشست امروز مطرح شد که آقای کریمی قدوسی 5 سوال و محبی نیا 2 سوال از وزیر مطرح کردند.

حسینی شاهرودی با بیان اینکه وزیر و معاونانش به سوالات این دونماینده پاسخ دادند، ادامه داد: مهمترین سوالات از وزیر مصادره اموال ایران توسط آمریکا و برداشت از حساب ایران، تعیین تکلیف سپرده گذاران میزان ، گزارش اقدامات گمرک در جلوگیری از قاچاق کالا وارز و میزان  وجوهی که در اختیار افراد حقیقی وحقوقی و وزارتخانه ها قرار دارد، بود.

وی یادآور شد:وزیر پاسخهایی به سوالات نمایندگان دارد داد و نمایندگان از برخی سوال ها قانع شده و از پاسخ به برخی  سوال های قانع نشدند و بنابراین مقرر شد با بررسی های لازم و تحقیقات در این خصوص ظرف 2 الی 3 هفته مهلت مورد بررسی قرارگیرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سوال مابقی نمایندگان به جلسات بعدی موکول شد، تصریح کرد: در خصوص موسسه میزان  مقررشد دونفراز نمایندگان به همراه نماینده بانک صادرات و معاون نظارت بانک مرکزی ظرف 2 هفته آینده در خصوص سپرده گذاران میزان تصمیم مشترک اتخاذ کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet