هدر موبایل
1395/07/07 09:10:09
سرویس اجتماعی
احمدی لاشکی:

80 درصد سواحل استان مازندران در اختیار نهادهای دولتی است

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس با بیان اینکه درحال حاضر اراده خوبی در جهت آزادسازی سواحل صورت گرفته است، گفت: امیدواریم با این تلاش صورت گرفته بتوان سواحلی که اکنون در اختیار برخی نهادهای دولتی قرار دارد را آزاد کنیم.
80 درصد سواحل استان مازندران در اختیار نهادهای دولتی است نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس با بیان اینکه درحال حاضر اراده خوبی در جهت آزادسازی سواحل صورت گرفته است، گفت: امیدواریم با این تلاش صورت گرفته بتوان سواحلی که اکنون در اختیار برخی نهادهای دولتی قرار دارد را آزاد کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102879662550.jpg 80,درصد,سواحل,استان,مازندران,در,اختیار,نهادهای,دولتی,است Icana

قاسم احمدی لاشکی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت آزادسازی سواحل، افزود: در دولت گذشته شروع خوبی در زمینه آزادسازی سواحل صورت گرفت اما ناتمام ماند و در ادامه، نتوانستند مسیر خوبی را در پیش بگیرند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: البته طی یکسال اخیر نیز در استان مازندران شاهد اقدامات خوبی در زمینه آزادسازی سواحل هستیم تاجایی که در حوزه انتخابیه اینجانب، تلاش ها برای آزادسازی سواحل به خوبی پیش می رود و اگر این روند ادامه یابد یک تحولی در زمینه آزادسازی سواحل و ارایه خدمت به عموم مردم پدید خواهد آمد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه درحال حاضر اراده خوبی در جهت آزادسازی سواحل صورت گرفته است،  تصریح کرد: اکنون تمام فرمانداری ها در استان مازندران همت خود را به کار گرفته و محکم پشت آزادسازی سواحل ایستاده اند و در این میان دادستان نیز همراهی لازم را دارد و با توجه به اینکه اجماع عمومی در این زمینه وجود دارد امیدواریم مانعی ایجاد نشود.

وی یادآور شد: البته باید به این نکته نیز اشاره داشت که بخش هایی از سواحل در دست دولت است و لذا برای آزادسازی سواحلی که در دست دولتی ها است با مشکل مواجه هستیم و تنها آزادسازی سواحلی که در دست اشخاص است به خوبی پیش می رود.

احمدی لاشکی تاکید کرد: هنوز نتوانستیم با دولتی ها برخورد کنیم بدان معنا که حدود 338 کیلومتر طول مسیر سواحل در استان مازندران است و به جرات می توان گفت که حدود 80 درصد آن در دست نهادهایی است که نتوانستیم اقدامی در جهت آزادسازی آن انجام دهیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: حال امیدواریم با تلاشی که از سوی مسئولان مربوطه شکل گرفته بتوان علاوه بر آزاد سازی سواحل از دست افراد، سواحلی که اکنون در اختیار برخی نهادها قرار دارد نیز آزاد کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet